24.09.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
67, pašlaik vēro: 7.

» NOVADS » PĀRGAUJAS VĒSTISPārgaujas apvienības pārvalde veido ikmēneša bezmaksas informatīvo izdevumu "Pārgaujas Vēstis" ar mērķi informēt iedzīvotājus par galvenajām aktualitātēm un notikumiem gan pašvaldības darbā, gan apvienības teritorijā. Izdevumā tiek iekļautas ziņas par Cēsu pašvaldības domes pieņemtajiem lēmumiem, jaunākajiem izstrādātajiem dokumentiem, īstenotajām vietējā, nacionālā un starptautiskā mēroga iniciatīvām un projektiem, kā arī tiek sniegta informācija par gaidāmajiem kultūras, izglītības un plānošanas notikumiem.

Informatīvais izdevums "Pārgaujas Vēstis" tiek izdots reizi mēnesī 1600 eksemplāros. Izdevums tiek nogādāts līdz novada iedzīvotāju pastkastītēm, taču "Pārgaujas Vēstis" iespējams saņemt arī katrā novada pagasta pārvaldē, vai lasīt to elektroniski apvienības mājaslapā.

*Materiālus publicēšanai pašvaldības informatīvajā izdevumā jāiesniedz līdz katra mēneša 14. datumam, sūtot tos elektroniski uz avize@pargaujasnovads.lv

*Materiālus informatīvajam izdevumam iesūtīt tikai elektroniskā formātā (Word dokuments), ja rakstam klāt ir foto – tas jānosūta atsevišķā failā, ar tādu pašu nosaukumu kā raksts (foto jābūt augstas izšķirtspējas (liela izmēra, .jpg formāts)).

Jautājumu gadījumā par pašvaldības ikmēneša informatīvo izdevumu, sazināties zvanot 26368154


2018. gada izdevumi:


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv