11.07.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
752, pašlaik vēro: 19.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesSaliedēšanās pasākums jauniešiem “Lauzt robežas”

Jau otro gadu Mednieku apmācības un atpūtas bāzē “Mārkulīči” 12. un 13. augustā notiks Pārgaujas novada jauniešu saliedēšanās pasākums “Lauzt robežas”.

Pasākuma mērķis ir uzlabot jauniešu savstarpējās attiecības, saliedēt Pārgaujas novada jauniešus, veicināt viņu uzņēmību, motivēt uz aktīvu darbošanos, diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām,  kā arī meklēt domubiedrus – citus novada aktīvos jauniešus.

Pasākuma pirmajā dienā paredzētas iepazīšanās aktivitātes, kā arī kritiskās domāšanas darbnīca un diskusijas par jauniešu medijpratības līmeni un sociālo mediju izmantošanu. Pirmajā dienā gaidāms arī kāds pārsteiguma ciemiņš, kurš ar jauniešiem dalīsies savā pieredzes stāstā par  sociālo tīklu vietņu lietderīgu izmantošanu un lomu mūsdienu jaunieša dzīvē. Plānotas arī dažādas brīvā laika aktivitātes pēc izvēles – sporta spēles, kopīga muzicēšana, brīvdabas kino.

Savukārt Pārgaujas novada jauniešu saliedēšanās pasākuma otrajā dienā ar jauniešiem strādās profesionāls komandu saliedēšanas un sadarbības veicināšanas treneris, kas būs sagatavojis īpašu aktivitāšu programmu jauniešu saliedēšanai. Spriežot pēc rezultātiem, kas tika sasniegti, organizējot pasākumu pagājušajā gadā, dalība tajā ir iespēja izaicināt un iepazīt sevi, mācīties sadarboties, strādāt komandā un uzlabot komunikācijas prasmes, kam ir ļoti liela nozīme gan darbam komandā, gan savstarpējās attiecībās, gan savu mērķu sasniegšanai.

Tā kā pasākumā piedalīsies arī nepilngadīgi jaunieši, dalībai pasākumā “Lauzt robežas” būs nepieciešama viņu vecāku vai likumīgo aizbildņu parakstīta atļauja, jaunieši pasākuma sākumā tiks iepazīstināti ar iekšējās kārtības noteikumiem, kā arī visu pasākuma laiku ar jauniešiem laiku pavadīs vairāki pieaugušie.

Nakšņošana notiks teltīs, kas nozīmē, ka dalībniekiem nepieciešama sava telts un viss nepieciešamais nakšņošanai tajā, kā arī laikapstākļiem atbilstošs apģērbs.

 

Dalība pasākuma bez maksas. Vietu Skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 8. augustam.

Lai pieteiktos, aizpildi šo anketu https://ej.uz/lauztrobezas2019

 

Vairāk informācijas:

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,

Attīstības plānošanas nodaļa

e-pasts il
uta.bekere@pargaujasnovads.lv
tel. nr.: 26368154


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv