09.07.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
831, pašlaik vēro: 21.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesSaliedēšanās pasākums Pārgaujas novada jauniešiem “Lauzt robežas”
 

Mednieku apmācības un atpūtas bāzē “Mārkulīči” no 21. līdz 22. augustam norisināsies Pārgaujas novada jauniešu saliedēšanās pasākums “Lauzt robežas”.

Pasākuma mērķis ir uzlabot jauniešu savstarpējās attiecības, saliedēt Pārgaujas novada jauniešus, kā arī meklēt domubiedrus – citus novada aktīvos jauniešus, kuri būtu ar mieru arī turpmāk veidot jauniešu dzīvi Pārgaujas novadā.

Pasākumā ietvaros notiks SIA “ZAAO” vides izglītības nodarbība, kurā pasākuma dalībniekiem tiks pastāstīta noderīga informācija par uzņēmuma realizētajām vides aktivitātēm, kā arī par jaunatklāto dabas un tehnoloģiju parku “URDA” un tā piedāvātajām iespējām. Notiks arī jauniešu saliedēšanās aktivitātes profesionāla komandu saliedēšanās trenera vadībā, ko nodrošinās biedrība “Atklāj sevi”. Paredzētas arī dažādas sportiskas aktivitātes un citas iepazīšanās un saliedēšanās spēles. Dalība pasākumā ir iespēja izaicināt un iepazīt sevi, mācīties sadarboties, strādāt komandā un uzlabot komunikācijas prasmes, kam ir ļoti liela nozīme gan darbam komandā, gan savstarpējās attiecībās.

Galvenie organizatori un atbildīgie par aktivitātēm būs neformālās grupas “Pārgaujas novada jaunieši” dalībnieki, kuri sadarbībā ar pašvaldības jaunatnes lietu speciālistu plānos, uzraudzīs un realizēs aktivitāšu norisi.

Pasākumu finansē Pārgaujas novada pašvaldība. Finansējums šim pasākumam iegūts Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursā.

Tā kā pasākumā piedalīsies arī nepilngadīgi jaunieši, dalībai pasākumā “Lauzt robežas” būs nepieciešama viņu vecāku vai likumīgo aizbildņu atļauja, jaunieši pasākuma sākumā tiks iepazīstināti ar iekšējās kārtības noteikumiem, kā arī visu pasākuma laiku ar jauniešiem laiku pavadīs vairāki pieaugušie.

Nakšņošana notiks teltīs, kas nozīmē, ka dalībniekiem nepieciešama sava telts un viss nepieciešamais nakšņošanai tajā, kā arī laikapstākļiem atbilstošs apģērbs.

 

Vietu Skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 15. augustam.

Pieteikuma anketu meklē šeit: ej.uz/lauztrobezas

 

*Pasākuma laikā tiks nodrošināta ēdināšana, dalībniekiem būs jāsedz ēdināšanas izdevumi, kas būs atkarīgi no dalībnieku skaita. Ēdināšanas izmaksas būs līdz 10.00 EUR

 

Vairāk informācijas:

Ina Mieze,

Projekta koordinatore
Tālr.: 29346290
 

vai

Iluta Beķere,

Pārgaujas novada sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Tālr.: 26368154

 

 

                                                                   

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv