11.12.2019, Trešdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » Jaunieši » Aktualitātes

Noskaidroti konkursa "ZAAO mēneša jautājums" februāra uzvarētāji

Konkursā "ZAAO mēneša jautājums" februāra mēnesī piedalījās 283 dalībnieki no 27 ZAAO darbības reģiona skolām, pareizās atbildes iesniedza 238 skolēni.

Februāra "ZAAO mēneša jautājums" uzvarētāji ir Valmieras sākumskolas 2.a klases skolniece Keita Krista Ose un Pārgaujas novada Stalbes vidusskolas 9. klases skolniece Anete Dzene. Uzvarētājus apbalvosim vides projekta “Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā mācību gada izskaņā.

Pareizās atbildes: Otrreizējo materiālu vākšanas akcijā "Dabai labu darīt" 2016./2017.mācību gada pirmajā semestrī kopā savāktas vairāk nekā 112 t makulatūras un 96 m3 PET pudeļu; Poligona "Daibe" kopējā platība atkritumu noglabāšanai ir 12,96 ha, Infiltrāts ir visi nokrišņi, kas izsūcas cauri noglabāto atkritumu slānim.

Paldies pedagogiem un skolēniem par atsaucību, vēlam veiksmi arī marta konkursā! Ar konkursa jautājumiem varat iepazīties ZAAO mājaslapā www.zaao.lv sadaļā "Sabiedrības izglītošana"/ "Mēneša jautājums".

Mēneša jautājums tiek publicēts katra mēneša 1. darba dienā ZAAO mājas lapā sadaļā "Sabiedrības izglītošana". Skolēni atbildes var iesniegt līdz mēneša 30. datumam. Konkursa uzvarētāji tiek paziņoti līdz nākamā mēneša 5. datumam ZAAO mājaslapā.

Zane Legzdiņa,
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste