16.12.2019, Pirmdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » Jaunieši » Aktualitātes

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības Jelgavā

12.augustā biedrība "Latvijas Jaunatnes padome" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jelgavas pilsētas domi, Jelgavas 6.vidusskolas teritorijā rīkos Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības.

Notikuma galvenais mērķis ir vienot jauniešus no visas Latvijas daudzveidīgās izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs, veicināt sadarbību starp jauniešiem un pievērst plašākas sabiedrības uzmanību jauniešiem aktuāliem jautājumiem, kā arī iepazīstināt ar daudzveidīgo pašvaldību un organizāciju piedāvājumu darbā ar jauniešiem. Pasākuma norises vieta izvēlēta, lai godinātu Pirmo Latvijas Jauniešu galvaspilsētu – Jelgavu!

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības norisināsies no plkst. 15.00 līdz 22.30 un jaunieši no visas Latvijas tiks aicināti iesaistīties Latvijas pašvaldību un nevalstisko organizāciju piedāvātajās aktivitātēs, parādīt savus talantus plašākai publikai un piedalīties orientēšanās pa Jelgavas pilsētu. Paralēli 12.augustā pasākuma norises vietā notiks arī Jelgavas pilsētas BASTA (pagalmu futbolu/ielu futbola turnīra) noslēguma posms.

Aktuālā informācija par pasākumu: http://ejuz.lv/notikums

Latvijas Jaunatnes padome
E-pasts: ljp@ljp.lv