16.12.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1767, pašlaik vēro: 70.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesAutofotoorientēšanās caur mūsu novadu 16.janvārī

Aizraujošs piedzīvojums kopā ar ģimeni un draugiem

Nezini, ko darīt brīvdienās? Piedalies Lielajā Orientēšanās Braucienā "Sigulda-Cēsis", kas notiks jau pavisam drīz – šo sestdien,16.janvārī!


Brauciens vedīs Tevi gar Gaujas senlejas krastiem, cauri Vidzemes Šveicei un seno līvu zemēm. Cēsīs meklēsi apslēptos kontrolpunktus senajā pilsētas daļā.

Uzzināsi, kas ir "Jonathan Spa Estate" filozofijas pamatā, un kur atrodas Ieriķu dzirnavas. Būs arī papilduzdevumi, "Kiukīšu kārumu" degustācija, uz ugunskura vārīta zupa, unikāls piedzīvojums garšas kārpiņām "Veselības laboratorijā" un akmens stāsti "Ezeriņos".

Tevi gaida skaista daba, interesantas apskates vietas, neparasti uzdevumi, orientēšanās, fotografēšanās un daudz pozitīvu emociju.

Izveido auto komandu vismaz no 2 cilvēkiem un reģistrējies www.autofotoorientesanas.lv līdz 15.janvārim! Pasteidzies, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv