06.07.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
104, pašlaik vēro: 22.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesJauniešiem iespēja pieteikties apmācībām par radošo domāšanu un inovatīvu ideju attīstīšanu “Radošums ir ledlauzis”

Ja Tev ir ideja, kuru vēlies īstenot, bet nezini kā, VAI, ja vēlies būt radošs un radīt inovatīvas idejas un tās arī attīstīt, tad piedalies Vidzemes reģiona jauniešu neformālās izglītības apmācībās “Radošums ir ledlauzis”!

Apmācības notiks divās daļās: 1.daļa - 2014.gada 12.-14.septembris, viesu nams „Ezernieki”, Augšlīgatne, Līgatnes novads un 2.daļa – 2014.gada 21.-23.novembris, viesu nams „Mīlmaņi”, Gulbenes novadā  Pieteikšanās termiņš - 2014.gada 1.septembris!

Apmācību mērķis: veicināt jauniešu radošumu, iedrošināt tos būt uzņēmīgiem un radīt jauniešos pārliecību par savām idejām un spējām tās īstenot

Apmācību uzdevumi:
* Dot iespēju un radīt telpu jauniešiem būt radošiem un aktīviem
* Sniegt atbalstu un instrumentus savu ideju izstrādei un īstenošanai
* Veicināt sadarbības veidošanos ar citiem tā paša reģiona jauniešiem
* Attīstīt ideju īstenošanai nepieciešamās plānošanas, sadarbības un vadības prasmes

Dalībnieku profils: 22 Vidzemes reģiona jaunieši, kuri vēlas attīstīt savas idejas un radošās prasmes

Apmācības vadīs: Elīna Ķempele un Māris Resnis

Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai. Pēc apmācībām Tu saņemsi apliecinājumu par dalību!

Piesakieties, aizpildot anketu elektroniski: http://ejuz.lv/raddom līdz 1.septembrim! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014.gada 3.septembrim.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Aija Strazda, tālr.: 67336653 vai 27071252, e-pasts: aija.strazda@redcross.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv