11.07.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
715, pašlaik vēro: 24.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesKas Es Esmu Eiropā
Projekta „Kas Es Esmu Eiropā” (Nr. LV-51-E6-2013-R3) Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Vecpiebalgas novadu jauniešiem ietvaros 4. jūlijā Vecpiebalgas muižā notika pasākums ,,KAFIJA AR POLITIĶIEM”.

Imitētajā kafejnīcā tikās jaunieši, novadu vadītāji, deputāti. Pasākumu vadīja jaunatnes treneris Vilis Brūveris. Tika pārrunāti un meklētas atbildes uz jauniešiem aktuāliem jautājumiem, kā arī pašvaldību vadītājiem un deputātiem bija iespēja saņemt jauniešu atbildes uz savu uzdoto jautājumu. Tā, piemēram, Amatas novada priekšēdētāja E.Eglīte vaicāja – ko darīt ar tukšajām skolu telpām, ja skola tiek slēgta.

Vecpiebalgas novada vadītāja E.Frīdvalde – Andersone vaicāja, kas ir tas, kas noturētu jaunieti savā dzimtajā novadā. Jauniešu atbildes bija diskusiju un apspriešanas vērtas – šķiet, ka nākotnē vēl vairāk vajadzētu ieklausīties jaunās paaudzes teiktajā. Sarunas aizritēja labvēlīgā un radošā gaisotnē.

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv