10.07.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
776, pašlaik vēro: 23.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesAicina iesaistīties jauniešus neformālajās apmācībās “Pārvari to!”

Programma ir tieši Jums , ja Jums ir :
- no 18 līdz 28 gadi
- Spējat sazināties angļu valodā ( pamatzināšanas komunikācijai)
- Interesē pilsoniskās iniciatīvas ( studentu padomes, NVO , sociālās aktivitātes , brīvprātīgais darbs , u.c.)
- Jums jau ir dažas interesantas sociālā projekta idejas
- Rūpējaties par jūsu vietējo kopienu un apspriežat sociālās tēmas

Pārvarēt to! Kas tas ir ?


Pārvari to! Ir programma jauniešiem no Latvijas, Lietuvas , Igaunijas un Ziemeļrietumu Krievijā. Tā vieno cilvēkus un rada interesi par Baltijas reģionu. Programma ir balstīta uz neformālās izglītības metodēm, stimulē dalībniekus attīstīt kritisko domāšanu , dažādības izpratni un dot impulsus pilsoniskai līdzdalībai un iespēju izmēģināt savas iniciatīvas.


Programmas ilgs apmēram 6 mēnešus . Šis periods būs ar darbībām, domāšanu , aizraujošām idejām un interesantiem cilvēkiem . Tas sastāv no 4 daļām - ievadseminārs , projekta sanāksme , projekta darbs , un izvērtējuma seminārs .

1. Solis: Iedvesma ( ievadseminārs / Jūlijs 2014 / Pelči un Gdov )
Sākas ar 8 dienu ievadsemināru , kas ir ar konkrētu tēmu . Galvenais mērķis ir, iedvesmot citus un iedvesmoties pašiem. Seminārs sastāvēs no sarunas , diskusijas , prezentācijas dažādās formās , lomu spēles,un praktiskās nodarbības . Visvairāk šajā posmā novērtēsim jūsu domas un to apmaiņu ar citiem . Pēc šīm 8 dienām jums būs izstrādājies īpašs priekšstats par mazāku vai lielāku projektu , kas veltīts vienai konkrētai sociālai problēmai .

2. Solis  :  projekta sanāksme / 05-11 augusts 2014 / Rīga un Sanktpēterburga
Kad ideja ir skaidra , jums vajadzētu atrast veidus, kā to īstenot . Šī semināra gaitā, jūs iegūsiet pamatzināšanas par projektu vadību : komandas darbu, budžetu, laika vadība , sabiedriskām attiecībām .

3. solis : idejas īstenošana ( projekta darbs / septembris - 2014 novembrī)
Gaitā nākamo trīs mēnešu laikā , jums īstenot savu projektu vai darbības saskaņā ar savu grafiku . Ieviešanas procesā , katra projekta komanda saņem atbalstu no pieredzējis mentors, kas var dot padomus par praktiskiem jautājumiem , kā arī emocionālu atbalstu . Tādā veidā , jūs nekad atstāt vienatnē , jo mēs zinām, cik grūti var būt, lai īstenotu projektu .

4. solis : Atskats ( izvērtējuma seminārs / 27-30 novembris 2014 / Tartu )
Apsveicam, šajā posmā , jūs  pabeigsiet savu projektu! Lai saprastu reālo ietekmi un panākumus savā darbībā, ir svarīgi novērtēt tos . Šeit Jūs apspriedīsiet problēmas un saņemsiet padomus par risinājumiem , plānosiet turpmāko sadarbību. Tā būs laimīga atkal apvienošanas un jauns sākums!Izklausās interesanti ? Piesakies tagad, izmantojot mūsu tiešsaistes pieteikuma veidlapu ! - https://docs.google.com/forms/d/1hb57Q3lPkbf7o_jWV8kDkHGtNZiEtlw8eMNWZyfziWA/viewform

Pieteikumu iesniegšanas termiņš : 2014.gada 20. maijs

Uzziniet vairāk par Pārvari to! mūsu oficiālajā mājas lapā : www.bridgeit.eu
Ja Jums ir kādi jautājumi , rakstiet leimane@bridgeit.eu

Sīkāka informācija ŠEIT© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv