11.07.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
755, pašlaik vēro: 20.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesAicinām pieteikties jauniešus dalībai projektā

            Projekts „Kas Es Esmu Eiropā” (Nr. LV-51-E6-2013-R3) Pārgaujas, Amatas, Raunas, Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas, Priekuļu, Līgatnes novadu jauniešiem, lai veicinātu jauniešu aktīvu pilsonisko apziņu, it īpaši - Eiropas pilsonisko apziņu, rosinot viņus uzņemties aktīvāku līdzdalību vietējā sabiedrībā, identificējot sevi kā daļu no vietējās kopienas, kas veido nākotnes Eiropas vērtības un dod ieguldījumu ilgtspējīgas, sociāli un ekonomiski stabilas sabiedrības izveidē. No katra novada apmācībās ir iespēja piedalīties 4 jauniešiem vecumā no 15 – 18 gadiem.

            Plānotas jauniešu apmācības profesionālu treneru vadībā no 17. – 19.jūnijam un no 2. – 4. jūlijam, apmācību noslēgumā tikšanās pie kafijas tases ar politikas veidotājiem – pašvaldību vadītājiem, jaunatnes darbiniekiem, jauniešu organizāciju pārstāvjiem.

Projekts tiek finansēts programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros, atbalsta Amatas, Pārgaujas, Raunas, Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas, Priekuļu, Līgatnes pašvaldības. Jauniešiem tiek segtas visas izmaksas (transports, dzīvošana un ēdināšana), kas saistītas ar dalību projektā.

            Šis ir pirmais septiņu novadu kopīgais projekts jauniešiem – ceram uz sabiedrības ieinteresētību un esam pateicīgi par pašvaldību vadītāju atbalstu un vēlmi rūpēties par savu jauniešu prasmju un sociālo kompetenču pilnveidošanu.

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Jauniešus, kuri vēlas pārstāvēt savu novadu apmācībās, lūdzu līdz 19.maijam pieteikties pie sava novada projekta koordinatora. Pārgaujas novads – Jolanta Vaido Zālīte tel. 292990022929900292229, jolanta.vaido@pargaujasnovads.lv. Lūgums norādīt arī dalībnieka vecumu, izglītības iestādi, kuru pārstāv, un telefona numuru.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv