12.12.2019, Ceturtdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » Jaunieši » Aktualitātes

Seminārs par Erasmus+ jaunatnes jomas projektiem Cēsīs
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras EURODESK reģionālais sadarbības partneris nodibinājums „Pievienotā Vērtība” aicina jauniešus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citas jaunatnes darbā iesaistītas personas piedalīties seminārā par iespējām Eiropas Savienības programmas „Erasmus+” jaunatnes jomā, tās aktualitātēm 2014. gadā.

Seminārs notiks 2014. gada 14.februārī plkst.10.00 – 14.00
Cēsīs, Raunas ielā 4
(Cēsu Pieaugušo izglītības centra telpās)

Semināra pirmajā daļā tiks sniegta vispārīga informācija par Eiropas Savienības programmu „Erasmus+” (jaunatnes jomu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu un Eurodesk iespējām.

Otrajā daļā tiks sniegta praktiska informācija, kā aizpildīt programmas „Erasmus+” jaunatnes jomas projektu pieteikuma veidlapas, tiks skaidroti finansēšanas noteikumi, kā arī sniegtas atbildes uz jautājumiem.

Aicinām pieteikties ikvienu interesentu – jauniešus, NVO pārstāvjus, skolēnus, studentus, pedagogus, pašvaldību un valsts iestāžu darbiniekus – ikvienu, kuram ir cieša saskarsme ar jauniešiem, interese un motivācija darboties neformālajā izglītībā.

Lai pieteiktos semināram, jāaizpilda pieteikuma anketa elektroniski saitē http://ej.uz/Erasmus_PV līdz 2014. gada 10. februāra  plkst. 17:00.

Organizācijām un uzņēmumiem Eiropas Savienības programmā „Erasmus+” ir iespēja veidot neformālās izglītības jaunatnes jomas projektus un pieteikties finansējuma saņemšanai Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā (www.jaunatne.gov.lv) šādos projektu veidos: mobilitātes projekti, stratēģisko partnerību projekti jaunatnes jomā un atbalsta jaunatnes politikas reformām projekti. 2014. gadā jaunatnes jomas projektus programmā „Erasmus+” varēs iesniegt 3 reizes gadā.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.

Kontaktinformācija:
nodibinājums „Pievienotā Vērtība”