07.12.2019, Sestdiena
2031, pašlaik vēro: 72.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » Aktualitātes

ZAAO pieredzi izzina Pleskavas tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs

Ceturtdien, 22.augustā SIA ZAAO (ZAAO) priekšsēdētājs Aivars Sirmais poligonā „Daibe” uzņēma Pleskavas reģiona Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Vladimiru Zubovu un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļas vadītāju Juri Sleņģi, lai pārrunātu atkritumu apsaimniekošanu ZAAO darbības reģionā.

Pleskavas reģionu atkritumu apsaimniekošanas sistēmas pilnveidošanai, V.Zubovs interesējās par poligonā „Daibe” darbojošos poligona gāzes apsaimniekošanas sistēmu, saražotās elektroenerģijas un siltumenerģijas izmantošanu. Viesis izzināja sadzīves atkritumu priekšapstrādes līnijas darbību un tās efektivitāti noglabājamo sadzīves atkritumu daudzuma samazināšanā.

Vizītes laikā pārrunāta arī pieredze šķiroto atkritumu savākšanā, iedzīvotāju izglītošana konkrētajā jautājumā un apmeklēts EKO laukums Valmierā.

Vladimirs Zubovs uzzināto informāciju nodos Pleskavas pašvaldību priekšsēdētāju asociācijas vadītājam turpmākai sadarbības veidošanai ar ZAAO.

Uzziņai: ZAAO sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, kas ietver atkritumu savākšanu, šķirošanu, transportēšanu, apstrādi un noglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī veic sabiedrības informēšanu un izglītošanu.