07.12.2019, Sestdiena
2039, pašlaik vēro: 78.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » Aktualitātes

Atklāts Lielās talkas mēnesis

Ir atklāts Lielās Talkas mēnesis – laiks, kad visa Latvija īpaši gatavojas vides sakopšanai un labiekārtošanai. Šī gada Lielā Talka norisināsies 23. aprīlī vienlaicīgi visā Latvijā, un par tās vadmotīvu šogad izvēlēts sauklis "Latvijai BŪT zaļai!", tādējādi iedzīvinot Latvijas mērķi virzīties uz zaļākās valsts pasaulē statusu.

Interneta vietnē talkas.lv pašvaldības un izglītības iestādes, uzņēmumi, organizācijas, kā arī brīvprātīgie entuziasti var oficiāli pieteikt organizētas talkas vietas. Katrā pieteiktajā vai organizētajā talkas vietā jābūt talkas atbildīgajam, kurš sadarbībā ar pašvaldības talkas koordinatoru, vienojas par veicamo darbu, savākto atkritumu apjomu un novietošanu, lai tos būtu iespējams savākt un aizvest. Bezmaksas talkas maisus būs iespējams saņemt katram talkas atbildīgajam talkas dienā.

Lielās Talkas koordinators Pārgaujas novadā ir Komunālās saimniecības vadītājs Straupes pagastā Druvis Kreituzis, e-pasts: druvis.kreituzis@pargaujasnovads.lv, tālr. 64132196; 22009250