19.08.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Saimniekballe
  17. augustā Ungurmuižā notiks Saimniekballe ...
 • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
  Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu atkārtotu (otro) mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.....
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
13, pašlaik vēro: 27.

Vai esat apmierināts/-a ar šīs vasaras laikapstākļiem?
» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesBraslas tīrīšanas talka 25. un 26. jūlijā

Sestdien, 25. jūlijā, notiks Braslas upes tīrīšanas talka. Tikšanās sākums ir plkst. 9:30 pie Braslas zivjaudzētavas.


Talkošana notiks divos posmos -  lejpus Braslas aizsprostam, kā arī Straupē, lejpus pagasta attīrīšanas iekārtām (pretim DUS Gotika pie Straupes zīmes).

Pieteikties talkai var pa tālruni, iepriekš vienojoties ar biedrības "Braslas draugi" vadītājiem - Gati Turlaju, tālr. 28343321, vai Jāni Laugu, tālr. 29430216.

Lai Brasla atgūtu straujumu un rimtu tecējumu, talkā tiks celti ārā upes sakārņi. Tas vajadzīgs gan zivju nārstam, gan ūdens tīrībai. Braslas draugi nodrošinās talkotājus ar motorzāģiem, šķērāķiem utt. Dalībniekiem lūgums nodrošināties ar atbilstošu, ūdens un mitrumnecaurlaidīgu apģērbu. Neskādēs arī līdzpaņemti darba cimdi un maisi, kuros savākt atkritumus. Uz vietas nodrošināta būs meža tehnika, kas izcels lielos baļķus. 

Pēc talkas, ap plkst. 15:00 - 16:00 visus gaidīs zupa un našķi pie Vējiņu pazemes ezeru saimniekiem Sandas un Jāņa. Šajā brīdī pēc pirmās talkas dienas padarītā, tiks nospriests svētdienas, 26.jūlija, talkošanas rīcības plāns. 

Rudīte Vasile
Pārgaujas novada Tūrisma organizatore, biedrības "Braslas draugi" biedre
tālr. 29464946


Talka notiek ar Latvijas Dabas aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv