07.12.2019, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
2034, pašlaik vēro: 75.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO piedalās „Atbildīgu ideju tirgū”
10.jūnijā „Atbildīgas biznesa nedēļas 2015” ietvaros norisinās „Atbildīgu ideju tirgus”, kuru organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību. Pasākumā vides jautājumu sesijā ar prezentāciju „Atbildības inovācija – cilvēkam un videi” uzstājas arī SIA ZAAO pārstāve.

ZAAO Attīstības daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova: „Ik gadu Lielās Talkas laikā tiek savākti vairāki tūkstoši tonnu atkritumu. ZAAO kā vienu no savas darbības prioritātēm ir noteikusi sabiedrības izglītošanu vides jautājumos, lai mainītu sabiedrības viedokli, un motivētu cilvēkus dzīvot tīrā un sakoptā vidē katru dienu, ne tikai vienreiz gadā, talkojot. Šobrīd uzņēmums kā izaicinājumu ir sācis jaunu sadarbības veidu ar pašvaldībām - izglītošanu un profesionālo zināšanu pārnesi pašvaldību atbildīgajiem darbiniekiem, lai kopīgi, izmantojot IT risinājumus, panāktu, ka ikviens pašvaldību iedzīvotājs pret apkārtējo vidi izturētos daudz atbildīgāk”.

Atgādinām, ka pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ZAAO kopš 1999.gada mērķtiecīgi realizē vides izglītības aktivitātes dažādām mērķa grupām, tostarp, piedāvājot izzinošas ekskursijas savos infrastruktūras objektos, pasniedzot vides mācību stundas, piedāvājot radošus konkursus, konsultējot un daloties pieredzē.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv