07.12.2019, Sestdiena
2060, pašlaik vēro: 84.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » Aktualitātes

Notikusi ZAAO dalībnieku kopsapulce

Piektdien, 28.martā Pārgaujas novada Raiskuma pagastā notika SIA „ZAAO” (ZAAO) dalībnieku kopsapulce, kurā uzņēmums informēja par 2013.gadā paveikto un nākamajā darbības periodā plānoto.

ZAAO vadība pašvaldību pārstāvjus iepazīstināja ar pagājušā gada darbības rezultātiem un apsprieda Ziemeļvidzemes reģionālo atkritumu apsaimniekošanas plānu 2014.-2020.gadam. Sanāksmē notika arī projekta „Ziemeļvidzemes reģiona notekūdeņu dūņu apstrādes infrastruktūras izveide” prezentācija un ZAAO meitas uzņēmuma „ZAAO Enerģija” darbības pārskata izklāsts. Kopsapulces laikā apstiprināts atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma 2013.gada pārskats, kopā ar pašvaldības pārstāvjiem apspriesti 2014.gadā plānotie lielākie projekti un nozares aktualitātes.

Uzziņai: ZAAO ir pašvaldību uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes. Uzņēmums apkalpo 28 pašvaldības, aptverot piekto daļu Latvijas teritorijas.