07.12.2019, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
2031, pašlaik vēro: 73.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesKlienti aicināti norēķināties par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem 2013.gadā

SIA ZAAO (ZAAO) aicina klientus, kuru vēl nav paguvuši norēķināties par 2013.gadā saņemtajiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, to izdarīt šonedēļ, pretējā gadījumā no februāra uzņēmums būs spiests pārtraukt pakalpojumu sniegšanu līdz parādsaistību nomaksai.

Ar klientiem, kuri norādījuši korektu un aktuālu kontaktinformāciju, uzņēmuma darbinieki sazināsies, tomēr iedzīvotājiem lūgums arī pašiem sekot līdzi informācijai un veikt rēķinu apmaksu laikus.

Norēķiniem par pakalpojumiem ZAAO piedāvā vairākas iespējas:
- elektronisko Klientu pašapkalpošanās sistēmu internetā
https://klientiem.zaao.lv/public/;
- automātisko maksājumu par atkritumu izvešanu (interesēties savā bankā);
- rēķina apmaksu komunālo maksājumu norēķinu vietās, tai skaitā bankās un pasta nodaļās (uz klientam izsūtītā aprēķina ir svītrkods, kuru pirms maksāšanas noskenē).

Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar ZAAO pa tālruni 64281250 (sazvanot Zvanu centru jāspiež taustiņš 2) vai sūtot ziņu uz e-pasta adresi zaao@zaao.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv