23.05.2018, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Tiks sveikti 2017. gadā dzimušie bērniņi
    Lūgums pieteikties līdz 25. maijam ...
  • Publiskajai apspriešanai tiek nodoti pārgaujas novada teritorijas plānojuma 2013. - 2024. gadam grozījumu 1.redakcija
    ...
  • Stalbes "Pārgauja" izkaļ sev otru ELVI līgas bronzu
    Otro pavasari pēc kārtas par ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļnieci kļuvusi Stalbes SK "Pārgauja" ...
  • Informācija personām, kas pieteikušās uz zvejas tiesību nomu pašpatēriņa zvejai Sāruma un Raiskuma ezeros
    ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1436, pašlaik vēro: 30.

Vai piedalījāties Lielajā Talkā?
Jā, talkoju oficiālā talkošanas vietā
Jā, talkoju savā īpašumā
Nē, nepiedalījos
» PAŠVALDĪBA » KONTAKTI » Dažādi speciālisti

DAŽĀDI SPECIĀLISTI
KONTAKTI



Juriste
Ilona Rozenštoka
e-pasts:
ilona.rozenstoka@pargaujasnovads.lv
tālr. 64134477


Juriste
Agnese Auziņa

e-pasts: agnese.auzina@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196



Kultūras pasākumu organizatore
Solveiga Ruska

e-pasts: solveiga.ruska@pargaujasnovads.lv
tālr. 26234766


Kultūras pasākumu vadītāja
Madara Gasiņa

e-pasts: madara.gasina@pargaujasnovads.lv
tālr. 22485145


IT speciālists
Ēriks Gruzdiņš-Cīrulis

e-pasts: eriks.gc@pargaujasnovads.lv
tālr. 64107234; 29107337


Komunālās saimniecības vadītājs Raiskuma pagastā
Andris Erenbots

e-pasts: andris.erenbots@pargaujasnovads.lv
tālr.  26529894


Komunālās saimniecības vadītājs Stalbes pagastā
Ilvars Balodis

e-pasts: ilvars.balodis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29453168


Komunālās saimniecības vadītājs Straupes pagastā
Druvis Kreituzis

e-pasts: druvis.kreituzis@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196; 22009250


Darba aizsardzības speciālists
Uldis Rubins

e-pasts: uldis.rubins@pargaujasnovads.lv
tālr. 29411738


Vides aizsardzības inspektors
Agris Ķesa

e-pasts: agris.kesa@pargaujasnovads.lv
tālr. 26392069


Pārgaujas novada pašvaldības policijas priekšnieks
Didzis Baumanis

e-pasts: didzis.baumanis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29333659



Atpakaļ ...

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv