16.09.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
666, pašlaik vēro: 14.

Kādas ir Jūsu domas par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu?
Uzskatu, ka gaidāmā reforma nav tendēta uz reģionu attīstību un nav vajadzīga
Reforma ir vajadzīga
Nav viedokļa
» PAŠVALDĪBA » KONTAKTI » Dažādi speciālisti

DAŽĀDI SPECIĀLISTI
KONTAKTI



Juriste
Ilona Rozenštoka
e-pasts:
ilona.rozenstoka@pargaujasnovads.lv
tālr. 64134477



Kultūras pasākumu organizatore
Solveiga Ruska

e-pasts: solveiga.ruska@pargaujasnovads.lv
tālr. 29171764


Kultūras pasākumu vadītāja
Santa Kušķe
e-pasts:
santa.kuske@pargaujasnovads.lv
Tālr: 26359939


Kultūras pasākumu vadītāja
Madara Lasmane

Ilgstošā prombūtnē no 2019. gada 1. aprīļa


Datortīklu un datorsistēmu
administrators
Aivis Skangalis

e-pasts: aivis.skangalis@pargaujasnovads.lv
tālr. 25765857


Komunālās saimniecības vadītājs Raiskuma pagastā
Andris Erenbots

e-pasts: andris.erenbots@pargaujasnovads.lv
tālr.  26529894


Komunālās saimniecības vadītājs Stalbes pagastā
Ilvars Balodis

e-pasts: ilvars.balodis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29453168


Komunālās saimniecības vadītājs Straupes pagastā
Druvis Kreituzis

e-pasts: druvis.kreituzis@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196; 22009250


Darba aizsardzības speciālists
Uldis Rubins

e-pasts: uldis.rubins@pargaujasnovads.lv
tālr. 29411738


Vides aizsardzības inspektors
Agris Ķesa

e-pasts: agris.kesa@pargaujasnovads.lv
tālr. 26578332



Datu aizsardzības speciālists
datu.aizsardziba@pargaujasnovads.lv


Atpakaļ ...

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv