21.11.2018, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada jaunatnes mini-forums "Pacel Ideju"
    Turpinot 2016. gadā uzsākto tradīciju, 25. novembrī notiks trešais Pārgaujas novada jaunatnes mini-forums “Pacel ideju”...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
406, pašlaik vēro: 20.

Vai esat apmeklējis /-usi vai grasāties apmeklēt kādu no Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem?
» PAŠVALDĪBA » KONTAKTI » Dažādi speciālisti

DAŽĀDI SPECIĀLISTI
KONTAKTI



Juriste
Ilona Rozenštoka
e-pasts:
ilona.rozenstoka@pargaujasnovads.lv
tālr. 64134477


Juriste
Agnese Auziņa

e-pasts: agnese.auzina@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196



Kultūras pasākumu organizatore
Solveiga Ruska

e-pasts: solveiga.ruska@pargaujasnovads.lv
tālr. 26234766


Kultūras pasākumu vadītāja
Madara Lasmane

e-pasts: madara.lasmane@pargaujasnovads.lv
tālr. 22485145


Datortīklu un datorsistēmu
administrators
Aivis Skangalis

e-pasts: aivis.skangalis@pargaujasnovads.lv
tālr. 25765857


Komunālās saimniecības vadītājs Raiskuma pagastā
Andris Erenbots

e-pasts: andris.erenbots@pargaujasnovads.lv
tālr.  26529894


Komunālās saimniecības vadītājs Stalbes pagastā
Ilvars Balodis

e-pasts: ilvars.balodis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29453168


Komunālās saimniecības vadītājs Straupes pagastā
Druvis Kreituzis

e-pasts: druvis.kreituzis@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196; 22009250


Darba aizsardzības speciālists
Uldis Rubins

e-pasts: uldis.rubins@pargaujasnovads.lv
tālr. 29411738


Vides aizsardzības inspektors
Agris Ķesa

e-pasts: agris.kesa@pargaujasnovads.lv
tālr. 26392069


Pārgaujas novada pašvaldības policijas priekšnieks
Didzis Baumanis

e-pasts: didzis.baumanis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29333659



Atpakaļ ...

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv