24.11.2017, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada jaunatnes mini-forums "Pacel Ideju"
    25. novembrī Auciemmuižā no plkst. 11.00 līdz 16.00 notiks Pārgaujas novada jaunatnes mini-forums “Pacel ideju” ...
  • Par Pārgaujas novada domes lēmumu “Par paredzētās darbības smilts – grants un smilts ieguves paplašināšanu derīgo izrakteņu atradnē “Apiņi” – akceptēšanu”
  • Uzsākta Teritorijas plānojuma grozījumu izstrāde
    Aicinām iedzīvotājus, uzņēmējus un citus interesentus iesaistīties Teritorijas plānojuma grozījumu izstrādes procesā, izsakot priekšlikumus ...
  • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
    Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
  • Tiks atjaunota Sarkano klinšu infrastruktūra
    Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiks atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
96, pašlaik vēro: 6.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novadam būtu nepieciešama sava Jauniešu dome?
Nav viedokļa
» PAŠVALDĪBA » KONTAKTI » Dažādi speciālisti

DAŽĀDI SPECIĀLISTI
KONTAKTI



Juriste
Ilona Rozenštoka
e-pasts:
ilona.rozenstoka@pargaujasnovads.lv
tālr. 64134477


Juriste
Inga Virse

e-pasts: inga.virse@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196



Kultūras pasākumu organizatore
Solveiga Ruska

e-pasts: solveiga.ruska@pargaujasnovads.lv
tālr. 26234766


Kultūras pasākumu vadītāja
Madara Gasiņa

e-pasts: madara.gasina@pargaujasnovads.lv
tālr. 22485145


IT speciālists
Ēriks Gruzdiņš-Cīrulis

e-pasts: eriks.gc@pargaujasnovads.lv
tālr. 64107234; 29107337


Komunālās saimniecības vadītājs Raiskuma pagastā
Andris Erenbots

e-pasts: andris.erenbots@pargaujasnovads.lv
tālr.  26529894


Komunālās saimniecības vadītājs Stalbes pagastā
Ilvars Balodis

e-pasts: ilvars.balodis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29453168


Komunālās saimniecības vadītājs Straupes pagastā
Druvis Kreituzis

e-pasts: druvis.kreituzis@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196; 22009250


Darba aizsardzības speciālists
Uldis Rubins

e-pasts: uldis.rubins@pargaujasnovads.lv
tālr. 29411738


Vides aizsardzības inspektors
Agris Ķesa

e-pasts: agris.kesa@pargaujasnovads.lv
tālr. 26392069


Pārgaujas novada pašvaldības policijas priekšnieks
Didzis Baumanis

e-pasts: didzis.baumanis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29333659



Atpakaļ ...

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv