22.04.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
769, pašlaik vēro: 21.

» SākumlapaStāstnieku pēcpusdiena Ungurmuižā

25. janvārī plkst. 15.00

Ieskandinot 5. Vidzemes stāstnieku festivālu ”Stāsti krēslā. Nāburgu būšana” stāstnieku pēcpusdiena Ungurmuižā “(arī) Balta kaza ēnu met”

Ar stāstiem, pasakām un dziesmām pieaugušajiem piedalās Vidzemes stāstnieki un draugi

Sanda Salmiņa, Agita Lapsa, Aelita Punkstiņa, Gunta Daļecka, Liene Apsīte, Māra Mellēna, Ērika Māldere, Normans Graustiņš

Sarīkojuma muzikālo ietērpu veidos Agritas Gruzdiņas autordziesmas.

Ieeja 5,00 EUR

Vidzemes stāstnieki ir neformāla un atvērta domu biedru grupa (kopa), kurā apvienojušies stāstnieki no Valmieras, Cēsīm, Rūjienas, Mazsalacas un Burtnieku novada. Kopas aizsākumi meklējami 2016. gadā, laikā, kad Valmierā notika gatavošanās 2.Vidzemes stāstnieku festivālam “Stāsti krēslā. Muzikantu stāsti”. Grupas dalībnieki ikdienā strādā dažādās kultūras un izglītības iestādēs, bet brīvajā laikā rīko stāstīšanas notikumus savās kopienās dažāda vecuma auditorijām, apzina un vāc stāstus savās kopienās, un pilnveido stāstnieka prasmes meistarklasēs un stāstnieku pasākumos, tai skaitā četros  Latvijas stāstnieku festivālos.

Pasākuma ideja un vēlme iepazīstināt Ungurmuižas draugus ar stāstniekiem dzima mākslinieku Aigara Lenkeviča un Ērikas Mālderes izstādes “Gaismas kultūrslānis” atklāšanas vakarā. Malkojot vīnu un rimtās sarunās vērojot telpas, gaismas un cilvēku augumu saspēli, pieauga iekšēja pārliecība – šī vieta ir kā radīta stāstiem. Tādēļ aicinām Jūs uz tikšanos Ungurmuižā, vienlaikus veltot to 5. Vidzemes stāstnieku festivāla ”Stāsti krēslā. Nāburgu būšana” ieskaņai, kurš no 13.- 15. februārim pulcinās Latvijas stāstniekus, stāstu mīļotājus un interesentus pasākumos Valmierā, Rūjienā, Mazsalacā un Naukšēnos.

 

Vairāk par Vidzemes stāstniekiem: https://www.facebook.com/vidzemesstastnieki/© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv