19.08.2018, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pasākums "Skopta un videi draudzīga sēta 2018" tuvojas noslēgumam
    Informējam, ka sētu vērtēšana visos pagastos ir noslēgusies, un pasākums noslēgsies ar “Saimniekballi” 18. augustā “Ungurmuižā” ...
  • Atklāta Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” mācību ēka
    10.maijā Pārgaujas novada Daibē oficiāli tika atklāta Dabas un tehnoloģiju parka (DTP) “URDA” mācību ēka ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
503, pašlaik vēro: 27.

Vai Jūs vēlētos saņemt informāciju par aktualitātēm Pārgaujas novadā savā e-pastā?
» Sākumlapa



Godināti Pārgaujas novada Sporta laureāti
27. aprīļa vakarā vienviet, Stalbes tautas namā, bija sapulcējušies Pārgaujas novada sportiskākie, kā arī panākumiem bagātākie sportisti, kur viņi saņēma Pārgaujas novada apbalvojumu par 2017. gada sasniegumiem sportā.

Apbalvojumus saņēma sportisti, kuri Pārgaujas novada vārdu nesuši ārpus Latvijas, kā arī ārpus novada robežām. Populārākie un panākumiem bagātākie sporta veidi novadā ir florbols, loka šaušana, orientēšanās, šaušana un atlētiskā vingrošana. Kopā pasākuma laikā tika apbalvoti 64 laureāti, kā arī viņu treneri – Ingus Laiviņš (florbols), Kristīne Šilkina (loka šaušana), Aija Alksne (orientēšanās), Vilnis Jaunzems (šaušana) un Haralds Bruņinieks (atlētiskā vingrošana).


Balvas sportistiem pasniedza Pārgaujas novada izpilddirektore Maruta Drubiņa un Sporta kluba “Pārgauja” valdes priekšsēdētājs Monvids Krastiņš. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Latvijas Loka šaušanas federācijas prezidents Arnis Podiņš, kurš izteica pateicību par atbalstu loka šaušanai, kā arī atzinīgi vērtēja biedrības “Free Wind Archers”


Sporta laureātā viesojās arī šova grupa “Street Warriors”. Šova grupa sagādāja skatītājiem pārsteidzošus, atlētiskus un drosmīgus priekšnesumus, kuros iesaistīja arī skatītājus. Kā arī dalījās pieredzē par savu nodarbošanos, ikdienu u.t.t.


Paldies sportistiem par sasniegumiem un augti uzrādītajiem rezultātiem. Novēlam tikpat augstus rezultātus, kā arī jaunu mērķu sasniegšanu turpmāk!

Sporta laureāta apbalvojumus par 2017. gada sasniegumiem sportā saņēma:


Baiba Bendika - LR izlasē biatlonā; 27.08.2017. -5.vieta iedzīšanā pasaules čempionātā vasaras biatlonā;
Edgaras Puriņš - LR izlasē ZU-19 jauniešiem florbolā;
Sandra Grosberga - LR izlases sastāvā orientēšanās sportā, Pasaules čempionāts stafete 5.vieta S21E grupā no 21 valstu komandām; Latvijas čempionāts (LČ) stafetes, vidējā distance 1. vieta SE grupā no 16 dalībniecēm.

Atlētiskā vingrošana

Egils Lobuzovs par iegūto 1.vietu U23 grupā Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā un absolūtajā vērtējumā par izcīnīto 2. vietu;
Ivars Oraševskis par iegūto 1.vietu V3grupā Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā un absolūtajā vērtējumā par izcīnīto 3. vietu;
Valdis Mednis par iegūto 2.vietu V3grupā Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā;
Gita Hofmane par iegūto 1.vietu US23 grupā Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā un absolūtajā vērtējumā par izcīnīto 3 vietu;
Margita Zariņa par iegūto 1.vietu S1grupā Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā un absolūtajā vērtējumā par izcīnīto 1. vietu;
Olga Oraševska par iegūto 1.vietu S2 grupā Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā un absolūtajā vērtējumā par izcīnīto 2. vietu;
Daiga Hofmane par iegūto 2.vietu S2 grupā Latvijas atlētiskās vingrošanas čempionātā posmu kopvērtējumā.

Loka šaušana

Ketija Neringa-Martinsone - Latvijas atklātais čempionāts telpās (13.-15.01.2017., Ventspils), 1.vieta (9 dal.), Baltijas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās – BIAC2017 (11.-12.03.2017., Sigulda), 1.vieta (10 dal.), Pasaules čempionāts loka šaušanā telpās – WIAC 2017 (29.03.-1.04.2017, Brasova, Rumānija), 1.vieta (12 dal.), Pasaules rekordi Flint round un 2xIndoor round+Flint round, 3D Pasaules 3D čempionāts (19.09.17-24.09.17, Robion, Francija, 5.vieta (32 dal.), Pagaidām augstākā vieta Latvijā- Olimpiskajā Loka šaušanas veidā; Rīgas čempionāts (25.11.2017., Rīga), 1.vieta (5 dal.);
Dāvids Rublis - Baltijas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās – BIAC2017 (11.-12.03.2017., Sigulda), 1.vieta (8 dal.), Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (19.03.2017., Grobiņa), 1.vieta (6 dal.),  3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 2.vieta (6 dal.), Field Embūtes fieldi (11-13.08.2017, Embūte), 3.vieta (6 dal.);
Haralds Mednis - Baltijas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās – BIAC2017 (11.-12.03.2017., Sigulda, 3.vieta (8 dal.); 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 1.vieta (6 dal.); Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (19.03.2017., Grobiņa), 2.vieta (6 dal.); Field Embūtes fieldi (11-13.08.2017, Embūte), 1.vieta (6 dal.);
Jūlijai Gaspersonei - Baltijas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās – BIAC2017 (11.-12.03.2017., Sigulda, 1.vieta (4 dal.), 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 3.vieta (5 dal.), Igaunijas lokmednieku čempionāts (3.-4.06.2017, Kõrvemaa, Igaunija), 2.vieta (4 dal.);
Muntis Mednis - Baltijas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās – BIAC2017 (11.-12.03.2017., Sigulda, 1.vieta (5 dal.), Igaunijas lokmednieku čempionāts (3.-4.06.2017, Kõrvemaa, Igaunija), 3.vieta (7 dal.),  3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 3.vieta (7 dal.), Kurši 3D (29.04.2017 Viesturi), 3.vieta (8 dal.),  Igaunijas lokmednieku čempionāts (3.-4.06.2017, Kõrvemaa, Igaunija);
Loreta Lapsiņa - Baltijas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās – BIAC2017 (11.-12.03.2017., Sigulda, 2.vieta (5 dal.), 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 3.vieta (6 dal.);
Viva Medne - Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (19.03.2017., Grobiņa), 3.vieta (6 dal.), Kurši 3D ( 29.04.2017 Viesturi), 2.vieta (8 dal.), 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 2.vieta (5 dal.), Igaunijas lokmednieku čempionāts (3.-4.06.2017, Kõrvemaa, Igaunija), 1.vieta (4 dal.), WBHC 2017/ Pasaules lokmednieku čempionāts (16.-24.06.2017., Firenze-Chianti, Itālija), 1.vieta (6 dal.);
Matīss Veinbergs - Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (19.03.2017., Grobiņa), 2.vieta (6 dal.);
Mārtiņš Jēkabas Ausmanis - Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (19.03.2017., Grobiņa), 3.vieta (6 dal.);
Rebekai Šilkina - Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (19.03.2017., Grobiņa), 2.vieta (7 dal.), 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 1.vieta (6 dal.);
Elizabete Ella Zariņa - Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (19.03.2017., Grobiņa), 3.vieta (7 dal.), 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 3.vieta (6 dal.);
Kristīne Vallija Ruble - 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 1.vieta (3 dal.), Field Embūtes fieldi (11-13.08.2017, Embūte), 1.vieta (1 dal.);
Tīna Marija Zaļaiskalna - 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads), 2.vieta (6 dal.), Field Embūtes fieldi (11-13.08.2017, Embūte), 2.vieta (6 dal.);

Orientēšanās

Edijs Dzalbs - LČ pagarinātajā distancē 2. vieta V18 grupā no 9 dalībniekiem, Valsts jaunatnes izlases sastāvā Pasaules skolēnu čempionāts komandu vērtējumā 2.vieta komandu vērtējumā no 17 valstu izlasēm;
Kristaps Bruners - LČ pagarinātajā distancē 1.vieta V18 grupā no 9 dalībniekiem, Valsts jaunatnes izlases sastāvā Baltijas čempionāts 8. vieta no 29 dalībniekiem;
Kristīne Brunere – LČ garajā distancē 1.vieta S16 grupā no 17 dalībniecēm; Valsts jaunatnes izlases sastāvā Pasaules skolēnu čempionāta komandu vērtējumā 2.vieta komandu vērtējumā no 14 valstu izlasēm;
Dina Palsa - LČ orientēšanās stafetē 1.vieta S16 grupā no 5 komandām, Valsts jaunatnes izlases sastāvā Pasaules skolēnu čempionāta komandu vērtējumā 2.vieta komandu vērtējumā no 14 valstu izlasēm;
Renārs Šķesteris - LČ orientēšanās sprinta stafetē 2.vieta SV14 grupā no 15 komandām;
Lote Lamberte - LČ orientēšanās stafetē 2.vieta S12 grupā no 9 komandām;
Elza Evelīna Abzalone - LČ orientēšanās stafetē 2.vieta S12 grupā no 9 komandām;
Sabīne Strazdiņa - LČ orientēšanās stafetē 2.vieta S12 grupā no 9 komandām;
Roberts Gūtmanis - Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā - 1. vieta U12 grupā;
Artūras Pastars - Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā - 1. vieta U12 grupā;
Rūdis Rūdofs Bišers - Latvijas jaunatnes kausa izcīņa volejbolā - 1. vieta U12 grupā;

Šaušana

Jānis Zandbergs par iegūto:
  • 1.vietu individuālajā vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 1.vietu individuālajā vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 1.vietu individuālajā vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa stāvošu mērķi 35m;
  • 1.vietu individuālajā vērtējumā VI Latvijas Siluetu šaušanas ziemas kausa finālsacensībās kombinētajā šaušanā, 1. vietu šaušanas disciplīnā SP-40 un 1. vietu šaušanas disciplīnā SPC-40;
  • 3.vietu individuālajā vērtējumā V Latvijas Siluetu šaušanas ziemas kausa finālsacensībās šaušanā stāvus un 3. vietu šaušanā no ceļa;
  • 1.vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 2.vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 2.vietu individuālā vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m.

Ojārs Dālders par iegūto:
  • 2.vietu individuālajā vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi  35m;
  • 3.vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 3.vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 100m.
  • Lauma Zīle par iegūto
  • 1.vietu individuālajā vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa stāvošu mērķi 35m sieviešu un junioru grupā;
  • 3. vietu individuālajā vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m sieviešu un junioru grupā;
  • 2.vietu komandu vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35 m;
  • 2. vietu komandu vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 3.vietu komandu vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa stāvošu mērķi 35m.
Agnese Kārkliņa par iegūto:
  • 1. vietu individuālajā vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m sieviešu un junioru grupā;
  • 3.vietu individuālajā vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m sieviešu un junioru grupā;
  • 3. vietu komandu vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m.
  • Marina Rjabkova par iegūto
  • 2.vietu individuālajā vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m sieviešu un junioru grupā.
  • Mārtiņš Gaņģis par iegūto
  • 1. vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 2. vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 50m;
  • 3.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa stāvošu mērķi 35m.
Edgars Zeidmanis par iegūto:
  • 1. vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 3. vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 50m;
  • 3.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa stāvošu mērķi 35m.
  • Raivis Bērziņš par iegūto
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 2.vietu komandas sastāvā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mērķi 50m;
  • 3. vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 100m;
  • 3. vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m.
  • Vilnis Jaunzems par iegūto
  • 2. vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 35m;
  • 3. vietu komandas vērtējumā Latvijas Kausa izcīņas finālsacensībās šaušanā pa skrejošu mērķi 100m.
   
Florbolā Par 3.vietu Latvijas čempionātā ELVI līgā vīriešiem:

Komandas SK “Pārgauja” pārstāvis Monvids Krastiņš;
Komandas SK “Pārgauja” treneris Ingus Laiviņš;
Komandas SK “Pārgauja” fiziskās sagatavotības treneris Māris Bogdanovs;
Komandas SK “Pārgauja” mediķe Sigita Dīcmane;

Komandas SK "Pārgauja" spēlētāji:

Dāvis Helmuts Zvejnieks;
Ēriks Kūlītis;
Kristiāns Miezītis;
Mārtiņš Rajeckis;
Gatis Gailis;
Aivis Ādminis;
Lauris Ābols;
Oskars Balodis;
Edgars Puriņš;
Renārs Arājs;
Edijs Vents;
Andris Rodionovs;
Ronalds Arājs;
Kristers Jansons;
Miķelis Koknesis Roops;
Emīls Eglītis;
Gvido Lauga.



Pasākuma fotogalerija

Iluta Beķere,
sabiedrisko atiecību unjaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv