09.12.2019, Pirmdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?

Koncertprogramma "Ar cieņu Latvijai" grupas "TirkizBand" izpildījumā

Stalbes tautas namā 17. novembrī plkst. 19:00 Pārgaujas novada pašvaldība Latvijas 98. dzimšanas dienā novada iedzīvotājiem un viesiem dāvina svētku koncertprogrammu "Ar cieņu Latvijai" grupas "TirkizBand" izpildījumā.

Koncertprogramma veltīta mūsu dzimtenei - Latvijai. Programmā iekļautas tādas Latvijas vēsturei svarīgas dziesmas kā "Atmostas Baltija", "Sena kalpa dziesma", "Taisnība", "Tu esi Latvija", "Zaļā dziesma" un arī grupas "TirkizBand" orģināldziesmas.

Šo patriotisko stāstu Jums izdziedās, izspēlēs un izstāstīs seši talantīgi, aizrautīgi un mērķtiecīgi mūziķi - Uldis Timma (balss, ģitāra), Erita Karlsone (balss), Gundars Caune (balss, ģitāra), Madara Rubene (balss), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Jānis Olekšs (basģitāra), Mareks Ameriks (bungas).

Pasākuma laikā katram būs iespēja uzrakstīt novēlējumu Latvijai, kopā veidojot stipru  "Latvijas cerību koku".

Viesu vidū būs Gruzijas vēstnieks Latvijā, kā arī Imereti reģiona gubernators, gubernatora vietnieks un viņu pavadošās personas.

Pēc koncerta svētku uguņošana!

Plkst. 22:00 balle kopā ar grupu "Vintāža".

Galdiņu rezervācija uz balli līdz 16. novembrim pa tālr. 26234766 (Solveiga Ruska).

Ieeja uz koncertu un balli bez maksas.

Uz pasākuma būs nodrošināts transports, kas vedis uz koncertu un pēc uguņošanas vedīs atpakaļ.

Maršruts:
18:00 - Raiskums