04.06.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
318, pašlaik vēro: 26.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaApstiprināta valsts budžeta dotācija Valsts un pašvaldības vienotā klientu centra izveidei Pārgaujas novadā

Augustā apstiprināts pašvaldības pieteikums valsts budžeta dotācijas saņemšanai 2015.gadā, kas paredzēta valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru izveidei un uzturēšanai reģionu un novadu nozīmes attīstības centros. Kopējā pieprasītā valsts budžeta dotācija sastāda 11 950.00 eiro, kas veido 71 % no kopējām projekta izmaksām. Projekta realizācijai plānotais pašvaldības līdzfinansējums ir 4 960.00 eiro. Klientu centru Stalbes pagasta pārvaldes ēkā “Iktes” plānots atvērt apmeklētājiem 2015.gada 1.oktobrī.

Centrā ikviens interesents varēs saņemt informāciju par tādām valsts iestādēm kā Lauku atbalsta dienests, Nodarbinātības valsts aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Uzņēmumu reģistrs, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra un Valsts zemes dienests. Klientu centrā tiks nodrošināts valstī noteikts minimālais pakalpojumu grozs, kas attiecināms uz 89 novadu pašvaldībām. Pakalpojumu grozs, galvenokārt, saistīts ar konsultācijām par konkrēto iestāžu e-pakalpojumu izmantošanu, taču atsevišķos gadījumos tiks nodrošināta arī dokumentu pieņemšana, izniegšana, kā arī konsultatīvais atbalsts par konkrētiem pakalpojumiem.

 

Informāciju sagatavoja

Baiba Zvejniece, Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv