04.06.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
625, pašlaik vēro: 24.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaPārgaujas novads piedalījies Vidzemes Uzņēmēju dienās

Ik gadu maijā norisinās Vidzemē lielākā izstāde – gadatirgus: „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”, kas šogad notika 15. - 16. maijā Valmierā. Pirmo reizi Uzņēmēju dienās piedalījās arī Pārgaujas novada pašvaldība ar atsevišķu stendu, iepazīstinot ar tūrisma piedāvājumu novada teritorijā un vietējiem uzņēmējiem.

Pārgaujas novada pašvaldības stends izcēlās ar īpašu vizuālo noformējumu - koka galdu, krēsliem un dīgstu kastītēm no SIA "Straubek", kūdras brikešu kompozīciju no SIA "Unguri", spožu apgaismojumu no SIA "New Light Tr.", Aivara Kerliņa akmeņiem vizītkaršu un bukletu izvietošanai. Uzņēmēju apstrādātie dabas materiāli vizuāli atspoguļoja Pārgaujas novada vērtības - ilgtspēju un dabas resursus.

Pašvaldības stendā tika pārstāvēti arī tādi uzņēmumi kā SIA "Vidzemes riepu centrs", Z/S "Itreke", Z/S "Anuļi", SIA "Logu pasaule",  SIA "Ungurmuiža", kempings "Apaļkalns", Vējiņu pazemes ezeri, Mudītes Rutkas kūkas. Pārgaujas novada amatnieku un mājražotāju stendā bija iespējams iegādāties "Aijas kūku" konditoreju, "Dimdu jēra" aitas vilnas dziju, zeķes, jēra gaļas desu un Dairas Puķītes pašdarinātās rotalietas - auskarus, rokassprādzes un kaklarotas no pērlītēm. Tirdziņā piedalījās arī Aivars Kerliņš, "Rožkalnu maize" un "Dabasspēks".

Pārgaujas novada stends piesaistīja izstādes apmeklētāju uzmanību gan ar putnu dziesmām, gan novada nosaukumu, kas valmieriešiem šķita pazīstams, jo arī Valmierā ir Pārgauja. Daudziem par pārsteigumu, izrādījās, ka mūsu novads nav saistīts ar Valmieru, bet gan ietver Stalbes, Straupes un Raiskuma pagastus. Interesenti izmantoja iespēju pārbaudīt savas zināšanas par novadu, atbildot uz aptaujas jautājumiem - kur atrodas Pārgaujas novada administratīvais centrs, kura uzņēmuma apgrozījums ir vislielākais, cik garas ir Vējiņu pazemes alas utt.

Jāatzīst, ka Ungurmuižas, PKS "Straupe" un Straupes lauku labumu tirdziņa nosaukumi nebūt nav sveši, par tiem dzirdējis teju ikviens. Apmeklētāju starpā bija daudz ģimeņu, kuras meklēja aktīvās atpūtas iespējas vasarai, Pārgaujas novada pašvaldības pārstāves Rudīte Vasile, Baiba Zvejniece, Līga Hofmane un Evija Leitlande labprāt ikvienu stenda apmeklētāju iepazīstināja ar tūrisma piedāvājumu, apskates vietām un pastāstīja, ko interesantu redzēt un darīt Pārgaujas novadā.

Pārgaujas novada pašvaldības dalību "Vidzemes Uzņēmēju dienās" sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru organizēja novada Attīstības un plānošanas nodaļas darbinieces - B. Zvejniece, R. Vasile un L. Hofmane. Paldies Grietai Grosbergai par stādu diedzēšanu, SIA "Unguri", Aleksandram Gulbim, Aivaram Kerliņam un SIA "Straubek" par palīdzību pašvaldības stenda iekārtošanā! Paldies visiem uzņēmējiem, kuri atsaucās pašvaldības aicinājumam un piedalījās Pārgaujas novada popularizēšanā!


FOTO ar Pārgaujas novada pārstāvjiem Vidzemes Uznēmēju dienās aplūkojiet šeit.


Līga Hofmane,
Sabiedrisko attiecību speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv