01.06.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
278, pašlaik vēro: 19.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaJauniešiem iespēja uzsākt savu uzņēmējdarbību!
SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Cēsu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākums Cēsu nodaļā tiek īstenots ceturto gadu, aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, kompetenču attīstība un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.

Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, īstenojot savas idejas. Pasākums iedalīts vairākos posmos: informatīvā diena, piecas mācību dienas, individuālā sadarbība un konkurss ar naudas balvām. Pēc biznesa plāna izstrādāšanas jaunietis saņem sertifikātu par programmas apgūšanu. 

Jaunieši tiek aicināti 7.maijā plkst. 10.00 Dārza 12, Priekuļos (2.stāvā, mazajā zālē) uz informatīvo dienu, kura noslēgsies ar dalībnieku atlasi mācībām.

 

Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.

Pieteikties līdz 6.maijam: Evija Atvara m.t.26360434;

e pasts evija.atvara@llkc.lv; vai 113.telpā, Dārza ielā 12, Priekuļos.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv