01.06.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
240, pašlaik vēro: 20.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaIedzīvotāju atbildes uz aptaujas jautājumu
Pārgaujas novada pašvaldība uzdeva iedzīvotājiem jautājumu - Vai uzskatāt par nepieciešamu izdot publiski pieejamu Pārgaujas novada autoceļu karti? (Ar norādēm par valsts galvenajiem (A), reģionālajiem (P), vietējiem (V) un pašvaldības autoceļiem)

Kopā atbildēja 107 iedzīvotāji, viņu atbildes procentuāli apkopotas infografikā. 51 iedzīvotājs (48%) apgalvo, ka autoceļu karte ir pavisam noteikti vajadzīga. 24 respondenti (22%) atzīmējuši, ka šāda karte iespējams ir vajadzīga, bet 18 iedzīvotāji uzskata, ka autoceļu kartes izstrāde šobrīd nav aktuāla. Toties 14 respondenti (13%) uzskata, ka autoceļu karte pilnīgi noteikti nav vajadzīga.

Paldies Pārgaujas novada iedzīvotājiem par piedalīšanos aptaujā! Jūsu viedoklis tiks ņemts vērā.

Aicinām atbildēt uz jauno aptaujas jautājumu -  Kādā formā vēlaties turpmāk redzēt jautājumu/ diskusijas sadaļu? (Atbildēt variet pargaujasnovads.lv/ mājas lapā, kreisajā pusē).


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv