01.06.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
307, pašlaik vēro: 25.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaBrauciens uz Hanzas dienām Vīlandē

Kā jau katru gadu, arī šogad tiek plānots brauciens uz 35. Starptautiskajām Hanzas dienām, kas notiks no 4.-7. jūnijam Igaunijā, Vīlandē.

Pašvaldības kultūras un tūrisma speciālisti ir uzrunājuši visus pašvaldības pašdarbniekus kolektīvus un apzinājuši iespējamo kultūras grupas dalībnieku skaitu un sastāvu. Paredzams, ka uz Vīlandi dosies plaša dejotāju un dziedātāju grupa, kas Hanzas dienās uzstāsies ar vienotu uzvedumu, savukārt kora grupa muzicēs baznīcā.

Pašvaldība Hanzas dienās piedalīsies arī ar stendu, kurā tiks prezentēti tūrisma materiāli par Straupi, Pārgaujas novadu un Gaujas nacionālo parku, kā arī vietējo mājražotāju un amatnieku darbi. Šogad pirmo reizi Latvijas pilsētas, Hanzas savienības dalībnieces, veidos ne tikai kopīgu prezentācijas materiālu, bet ar kopīgām aktivitātēm svētku laikā, radīs vienotu „Latvijas Hanzas” tēlu.

Pašvaldības līdzfinansējums Hanzas dienu braucienam ir 1500 EUR, kas paredzēts transporta izmaksām.

Viena no pēdējo gadu aktivitātēm Hanzas savienībā ir sadarbības veicināšana starp uzņēmējiem. Tāpēc arī šogad Vīlandē tiek rīkots biznesa forums, kas notiks 5. jūnijā no plkst. 10-17, un uz kuru aicināts ikviens uzņēmējs, kas vēlas atrast sadarbības partnerus.

Visa Hanzas dienu programma ir apskatāma www.hansa.viljandi.ee.

Programma ir pietiekami plaša, kā arī attālums līdz Vīlandei nav liels (ap 150km), tāpēc šoreiz Hanzas dienu svētki ir sasniedzami ikvienam.

Pašvaldībā ir saņemta informācija par Vidzemes Tūrisma un transporta aģentūras rīkoto braucienu uz Starptautiskajām Hanzas dienām Vīlandē 6. jūnijā vai 7. jūnijā (sīkāka informācija www.balt-go.lv).© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv