22.05.2019, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1223, pašlaik vēro: 28.

Vai piedalīsieties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, atdodot savu balsi par kādu no kandidātu sarakstiem?
» SākumlapaSeminārs mežu biotopu apsaimniekošanā GNP

Dabas aizsardzības pārvalde aicina piedalīties seminārā dabā “Meža biotopu apsaimniekošana Gaujas nacionālajā parkā” 26. februārī plkst. 9.20 Siguldā, Dabas aizsardzības pārvaldē, Baznīcas ielā 7. Seminārs tiek organizēts "LIFE+" projekta FOR-REST "Meža biotopu atjaunošana Gaujas nacionālajā parkā" ietvaros.

Semināra ietvaros notiks došanās uz projekta FOR-REST teritorijām, izklāstīts vairāk par projektā īstenotajiem atjaunošanas un apsaimniekošanas pasākumiem purvainos mežos, vecos vai dabiskos boreālos mežos un lapkoku praulgrauža apdzīvotos biotopos.

Lai informētu par projektā FOR-REST notiekošajām aktivitātēm, novērtētu līdz šim paveiktos darbus un veicinātu turpmāku sadarbību, seminārā aicinām  piedalīties meža nozares un dabas aizsardzības speciālistus, ekspertus, saistīto organizāciju pārstāvjus un citu dabas aizsardzības jomas projektu īstenotājus.

Vairāk par dienas kārtību un praktisku informāciju par semināru skatiet šeit.

Lūdzam pieteikties dalībai seminārā līdz 23.februārim, rakstot uz e-pastu inga.piksena@daba.gov.lv vai zvanot pa tel. 26392352. Ja vēlaties braukt ar personīgo auto uz projekta norises vietām, lūdzu, to norādīt, piesakoties dalībai seminārā.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv