04.06.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
612, pašlaik vēro: 28.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaNovada lepnums – 2015. gada kalendāri

Šajā gadā īpaši lepojamies ar Pārgaujas novada pašvaldības kalendāriem, kuru satura radīšanā varēja iesaistīties ikviens novada iedzīvotājs. Nākamajam gadam Pārgaujas novada pašvaldība sarūpējusi divu veidu kalendārus – galda un sienas.

Šogad lepojamies ar mūsu iedzīvotāju saskatīto skaistumu tepat, Pārgaujas novadā. Ikviens cilvēks, kurš uzņēmis fotoattēlus Pārgaujas novadā, varēja piedalīties sienas kalendāra tapšanā, iesūtot foto. No iedzīvotāju vairāk nekā 120 iesūtītajām bildēm, tika izvēlētas kvalitatīvākās. Sienas kalendāru rotā gan novadā pazīstamas vietas kā Stalbes muižas ēka, Ungurmuižas tējas namiņš un Rozbeķu pilsdrupas, gan saules apmirdzētas un lietus saliedētas saulespuķes, bišu spiets un pikniks ziemā. Šī ideja palīdzējusi saskatīt skaisto ikdienišķajā un , iespējams, turpināsies arī nākamgad.

Toties galda kalendāru piepilda kārdinošas Pārgaujas novada mājražotāju gardumu fotogrāfijas ar stāstiem par viņu darbību, piedāvātajiem produktiem un kontaktinformāciju. 2015. gada Pārgaujas novada gardumu kalendārā uzzināsiet par “Lāču kūpinājumiem”, Otto Abzalona gatavoto medu, neparastajām un gardajām mērcītēm no “Kiukīšu kārumiem”, z/s “Eicēni” bioloģiskajiem dārzeņiem, “Dimdu jēra” gaļas produkciju, “Klāmaņu kūpinājumiem”, z/s “Upītes” piena produktiem, z/s “Ārgaļi” vietējo dzērveņu izstrādājumiem, “Rožkalnu maizi”, Andra Zepa cepto maizi, sēkliņu maisījumiem “Dabas spēks” un Mudītes Rutkas kūkām. Ar galda kalendāru mēs lepojamies ar novada drosmīgajiem un veiksmīgajiem mājražotājiem, kuri savās mājās gatavo dažādus gardumus un tos piedāvā citiem. Tā kā darbīgu un talantīgu ļaužu mūsu novadā netrūkst, jau radusies ideja 2016. gada kalendāram – novada amatnieki.

Kalendārus no Jaunā gada iespējams iegādāties Stalbes, Raiskuma un Straupes pagastu pārvaldēs pie kasierēm.

Lai mums visiem panākumiem bagātīgs, prieka un sirds siltuma pilns Jaunais gads!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv