25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Ungurmuiža aicina baudīt ziemas noskaņu - pastaigas parkā, izstāde muižā un Ziemas vēlās muzikālās brokastis restorānā

Decembri Ungurmuiža sagaida balta sniegā rotā, kas tā vien aicina pastaigām senajā muižas parkā. Taču arī pašā muižā, lai gan pieklusināti, dzīve nav apstājusies. Pateicoties ES (S.A.M.5.1.1.) siltumapgādes projektam, Ungurmuiža ir apskatāma visa gada garumā. Aicinām aplūkot gan pastāvīgo ekspozīciju, gan izstādes.

Kā katru gadu decembrī, Ungurmuiža aicina uz Ziemas vēlajām muzikālajām brokastīm. Ne tikai laba mūzika un gardi ēdieni, bet iespēja baudīt Ziemassvētku noskaņu sagaida gan lielus, gan mazus apmeklētājus. Tāpat šajā klusajā periodā aicinām izmantot iespēju nakšņošanai lauku mierā, veselīgā atmosfērā un tālu prom no pilsētas burzmas.

Atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem – darbība notiek “zaļajā režīmā”, ieeja tikai ar COVID – 19 sertifikātu.

Sadarbības projekts “Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos”, tiek īstenots Eiropas Savienības fondu 2014.-2020. gada plānošanas perioda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” prioritārā virziena “Vides aizsardzības un resursu izmantošanas efektivitāte” 5.5.1. specifiskā atbalsta mērķa “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus” ietvaros.