25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Fotoakciju “Mans nozīmīgākais notikums Cēsu novadā 2021.gadā!"

Ar ko Tavs gads bijis īpašs? Dalies savā priekā, lai varam to ieaust pavisam īpašā gadumijas pārsteigumā!

Cēsu novads izsludina fotoakciju “Mans nozīmīgākais notikums Cēsu novadā 2021.gadā!”. Iesūti savas bildes ar nelielu aprakstu uz WhatsApp numuru 26666365 vai vestule@cesis.lv līdz š.g. 6.decembrim!

Akcija atvērta visiem Cēsu novada iedzīvotājiem, kurā aicinām dalīties ar Tavu šī gada nozīmīgāko, mīļāko vai neaizmirstamāko notikumu mūsu jaunajā, apvienotajā novadā!

Kvalitatīvākās bildes ar sirsnīgākajiem aprakstiem tiks izmantotas, lai radītu unikālu apsveikumu Cēsu novada iedzīvotājiem un visai Latvijai, 2022.gadu sagaidot.