30.11.2021, Otrdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

Tiks uzsākta ūdensapgādes, kanalizācijas tīklu un ielu apgaismojuma pārbūve dzīvojamo māju kvartālā Straupes pagastā

Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde novembrī ir noslēgusi līgumu ar būvuzņēmēju SIA "SANART" par būvdarbu veikšanu Straupē. Būvdarbu ietvaros paredzēta ūdensapgādes, kanalizācijas tīklu un ielu apgaismojuma pārbūve dzīvojamo māju kvartālā Straupes pagastā.

Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt jaunu ūdensvada tīklu un sadzīves kanalizācijas sistēmu Upes, Senču, Pļavas, Lauku, Jāņa, Braslas un Nākotnes ielās. Plānots arī izbūvēt jaunu apgaismojuma tīklu un pārbūvēt jau esošo.

Būvuzraudzību nodrošinās IK "J.B.Projekti".

Šobrīd norit pēdējās dokumentācijas sagatavošana, lai tuvākajā laikā varētu tikt uzsākti būvdarbi.