25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Pārgājiens uz Kvēpenes pilskalnu jauniešiem

Turpinot projekta “Lauzt Robežas” aktivitātes, 20.novembrī Pārgaujas jaunieši tiek aicināti piedalīties pārgājienā uz Kvēpenes pilskalnu, tomēr, lai veidotu pasākumu epidemioloģiski drošāku, pārgājiena formāts no plānotā tiek nedaudz mainīts – dalība norisināsies komandās līdz 7 cilvēkiem vai individuāli.

Nemainīgs paliek mērķis nodrošināt jauniešiem iespēju tikties, pavadīt laiku aktīvi svaigā gaisā, lai veicinātu savstarpējo komunikāciju, izzinātu savu personību un pilnveidotu to, kā arī iepazīt tuvējo apkārtni. Projekta kopējā tēma ir motivācija un tās meklējumi. Šī tēma tiks aktualizēta arī pārgājiena laikā, ar dažādām aktivitātēm un veicamiem uzdevumiem.

Aicināti piedalīties Pārgaujas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadu vecumam, kā arī, lai piedalītos pasākumā, jāuzrāda derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs Covid-19 tests.

Pārgājiena starts plkst. 10.00 – 10.30 notiks Raiskuma parkā, kur pārgājiena dalībnieki saņems maršrutu un tā laikā veicamos uzdevumus, nepieciešamos piederumus, kā arī iepriekš sagatavotu pusdienu kastīti. Komandas vai maršruta individuālie veicēji startēs ar 5 minūšu intervālu.

Aicinām pārgājiena dalībniekus iepriekš savās viedierīcēs lejuplādēt mobilo lietotni “Actionbound”, jo tā būs nepieciešama uzdevumu izpildei.

Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc iepriekš jāpiesakās individuāli vai ar komandu:

Projekts “Lauzt robežas” (identifikācijas Nr. VP2021/1-82) tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Papildus informācija:

Iluta Balode,