21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
294, pašlaik vēro: 14.

» SākumlapaIzmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē


Pamatojoties uz 11.oktobrī izsludināto ārkārtējo situāciju, veiktas izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā  "Iktes", Stalbes pagastā, kā arī Pārgaujas apvienības pārvaldēs Raiskuma un Straupes pagastā un citviet.

Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā.

Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu.

Joprojām iedzīvotāju iesniegumus pieņem elektroniski (pargaujasnovads@pargaujasnovads.lv, latvija.lv), telefoniski (64134426; telefoniski sniegta informācija tiks reģistrēta kā iesniegums), papīrā formātā (āra pastkastē pie pagastu pārvaldēm) un pa pastu.

Kontakti saziņai:

Cita kontaktinformācija šeit: http://www.pargaujasnovads.lv/lv/kontakti/

Ārkārtējās situācijas laikā laulību ceremonija ar viesiem var notikt tikai gadījumā, ja visiem ir derīgs COVID-19 sertifikāts.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv