25.01.2022, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
362, pašlaik vēro: 16.

» SākumlapaPolitiski represētajām personām un Černobiļas atomelektrostacijas (ČAES) avārijas seku likvidēšanā iesaistītām personām tiks izmaksāti ikgadējie pabalsti

Ņemot vērā to, ka ārkārtējā situācija valstī ir beigusies, politiski represētajām personām un Černobiļas atomelektrostacijas (ČAES) avārijas seku likvidēšanā iesaistītām personām, kuru deklarētā un faktiskā dzīvesvieta ir Pārgaujas novad administratīvajā teritorijā, sākot ar 2020. gada 15. jūniju, tiks izmaksāti materiālie pabalsti, kas saskaņā ar Pārgaujas novada pašvaldības Saistošajiem noteikumiem nr. 10 "Par materiālo atbalstu Pārgaujas novadā" (protokols nr. 13., 19. §) tiek piešķirti un izmaksāti vienu reizi gadā - politiski represētām personām komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā marta mēnesī un ČAES dalībniekiem ČAES gadadienā aprīļa mēnesī. Šogad ārkārtējās situācijas dēļ pabalstu izmaksāšana nenotika ierastajā laikā.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv