21.01.2022, Piektdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Mātes dienas konkurss "Mammas padoms"

Runā, ka mammas vienmēr zinot kā labāk!

Vai arī Tavai mamma ir kādreiz Tev devusi īpaši vērtīgu padomu, kurš bijis un vienmēr būs noderīgs. Piemēram, “Daudz nedusmojies, citādi veidosies krunkas”, “lai uz kurieni dodies, vienmēr ņem līdzi vilnas zeķes” vai “lai ēdiens būtu garšīgs, tas jāgatavo labā garastāvoklī”.

Tuvojoties Mātes dienai, aicinām dalīties ar savu mammu, vecmammu labākajiem padomiem. Sūti vērtīgo padomu privātā ziņā vai uz e-pastu iluta.bekere@pargaujasnovads.lv līdz 5. maijam.

Visi iesūtītie mammu padomi tiks apkopoti un publicēti Pārgaujas novada Facebook lapā, kur par tiem līdz pat Mātes dienai, 10. maijam, varēs balsot.

Tām 3 mammām, kuru padomi saņems vislielāko balsu skaitu, Pārgaujas novads nosūtīs nelielu pārsteigumu.