09.08.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
89, pašlaik vēro: 23.

» SākumlapaPārgaujas novada uzņēmēji tiekas Lielstraupes pilī


4. martā Lielstraupes pilī kopīgā pasākumā “Uzņēmēju pēcpusdiena pilī” tikās Pārgaujas novada esošie un topošie uzņēmēji.

Pasākums tika rīkots ar mērķi sniegt uzņēmējiem ieskatu un informāciju par attīstības projektu pamatiem, biznesa plāna izstrādi, kā arī par Grantu konkursa pieteikuma aizpildīšanas metodiku. LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis pasākuma apmeklētājiem pastāstīja par svarīgāko, kā arī kādas kļūdas nepieļaut un par ko vajadzētu padomāt, uzsākot jaunu biznesu. Linda Zaķe, finanšu institūcijas “Altum” klientu darījumu vadītāja, dalījās pieredzē, kā arī sniedza vērtīgus padomus par biznesa plāna izstrādi.

Pasākuma laikā par savu pieredzi, realizējot pašvaldības Grantu konkursu, pastāstīja arī 2019. gada Grantu konkursa finansējuma saņēmēji. SIA “Balansa Dēlis” pārstāvji Aija Zariņa un Kaspars Bērziņš, kuri 2019. gadā Grantu konkursā ieguva 2. vietu, atzina, ka tieši Grantu konkurss ir labs starta punkts gan biznesam, gan pieredzei, kas saistās ar dalību dažāda veida projektu konkursos. Savukārt Monta Nīmane un Kaspars Strupausis no uzņēmuma SIA “Crown Plants” atklāja, ar kādām grūtībām ir saskārušies, kā arī atzina, ka tieši darīšanas procesā gūtā pieredze palīdzēs efektīvākai darbībai nākotnē.

Kopīgā pasākuma beigās visiem interesentiem bija iespēja tūrisma organizatores Rudītes Vasiles pavadībā aplūkot Lielstraupes pils telpas. Uzņēmēji labprāt aprunājās arī savā starpā, kā arī izmantoja iespēju, lai pēc pasākuma sev interesējošos jautājumus uzdotu ekspertiem.

Pasākums uzņēmējiem tika rīkots pašvaldības izsludinātā Grantu konkursa ietvaros. Jau iepriekš tika ziņots, ka Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā. Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Pārgaujas novadā.

Informācija par Grantu konkursu 2020 pieejama ŠEIT

 

Vairāk informācijas par konkursu:

Eva Meijere,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja,

Pārgaujas novada pašvaldība,

e-pasts: eva.meijere@pargaujasnovads.lv  


Informāciju sagatavoja:
Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa
e-pasts:iluta.bekere@pargaujasnovads.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv