22.09.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
119, pašlaik vēro: 12.

» SākumlapaMakšķerēšanas ierobežojumi zivju nārsta laikā
Foto: pexels.com

Pārgaujas novada pašvaldība atgādina, ka, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 800 Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi, no 1. marta līdz 30. aprīlim iekšējos ūdeņos aizliegta jebkura veida makšķerēšana: no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visos ūdeņos ( izņemot makšķerēšanu Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņos), aizliegta makšķerēšana ēsmai izmantojot zivis, kā arī aizliegta makšķerēšana kanālos un caurtecēs, kas savstarpēji savieno ezerus vai savieno upes un ezerus ar upēm, vai savieno ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci.

Atgādinām, ka, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 295 Noteikumi par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos, no 1. marta līdz 15. jūnijam aizliegts zvejot un iegūt jebkādas zivis visās ūdenstilpnēs ar zivju tīkliem. Tāpat arī noteikts, ka aizliegts lomā paturēt šādas zivis:

  • No 1. marta līdz 30. aprīlim līdakas;
  • No 1. marta līdz 15. maijam meža vimbas;
  • No 16. aprīļa līdz 31. maijam zandartus;

Pamattakses piedzenamās naudas summas aprēķināšanai par zaudējumu, ko nodarījušas fiziskās personas, Latvijas Republikas ūdeņos nelikumīgi iegūstot augstāk minētās zivis:

Nr.

Suga

Zaudējumu atlīdzība (euro)

Mērvienība

1.

Līdaka

29

1 (gab)

2.

Meža vimba

36

1 (gab)

3.

Zandarts

36

1 (gab)© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv