25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Bezmaksas seminārs “Pensijas sistēma Latvijā”

Šā gada 19. februārī pl. 17.oo Stalbes kultūras namā

“Latvijas Pensiju sistēmas dalībnieku asociācija “ piedāvā bezmaksas semināru “Pensijas sistēma Latvijā”.

Seminārā noskaidrosim :

• Kā darbojas Latvijas pensiju sistēma kopumā;
  • Kādi nodokļi ietekmē prognozējamo pensijas lielumu;
  • Kādi pensiju līmeņi Latvijā darbojas un kā tie ietekmē prognozējamo pensijas lielumu nākotnē;
  •  Likums par pensijas 2.līmeņa jeb valsts finansētās pensijas kapitāla mantošanu no 01.01. 2020.;
  • Mūža pensijas apdrošināšana sasniedzot pensijas vecumu, tās nosacījumi;
  • Ikvienam interesentam bezmaksas būs iespējams uzzināt savu prognozējamo vecuma pensijas apmēru (1.līmenis) un uzzināt 2.pensijas līmeņa uzkrājumu.

Lai noskaidrotu sev interesējošos jautājumus būs nepieciešama autorizācija portālā www.latvija.lv.

Autorizācija notiek ar internetbankas starpniecību.