27.09.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
76, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaAicinām piedalīties lielākajā Vidzemes uzņēmēju izstādē!

Kā ierasts, Pārgaujas novada pašvaldība, atbalstot vietējos uzņēmējus, arī šogad plāno piedalīties Vidzemes uzņēmēju un amatnieku izstādē „Uzņēmēju dienas Vidzemē 2020”, kas norisināsies 22.-23. maijā Valmieras kultūras centrā un laukumā pie Hanzas sienas Valmierā. Pašvaldība izstādē piedalīsies ar kopējo novada stendu iekštelpās, kurā izstādes apmeklētājiem tiks eksponētas un parādītas maksimāli daudz uzņēmējdarbības nozares un uzņēmumi, kuri aktīvi darbojas mūsu novadā un ir mūsu lepnums. Tāpat pašvaldība plāno izstādē atbalstīt ikvienu amatnieku, mājražotāju, radošo uzņēmēju, kurš pats plāno piedalīties Amatnieku tirdziņā kopējā Pārgaujas novada tirgošanās zonā, sedzot visas izmaksas par tirgošanās platībām.

„Uzņēmēju dienas Vidzemē” ir  lielākais uzņēmēju pasākums Vidzemē, kas tradicionāli notiks jau 23.reizi ar plašu un interesantu programmu -  norisināsies  lielākā daudznozaru izstāde Vidzemē, amatnieku gadatirgus, biznesa forums, semināri, meistarklases  un citas aktivitātes.

Ņemot vērā, ka ārkārtas situācija valstī izsludināta līdz 14. aprīlim, 22. un 23. maijā gaidāmās Vidzemes uzņēmēju dienas netiek atceltas. Pasākuma organizatori, sekojot līdzi notikumu gaitai valstī, turpina pieņemt uzņēmēju pieteikumus dalībai izstādē. Ja notiks kādas izmaiņas saistībā ar pasākuma norisi, par to nekavējoties tiks informēts.

Aicinām novada uzņēmējus pieteikt savu uzņēmumu eksponēšanai Pārgaujas novada stendā, kā arī pieteikties dalībai amatnieku tirdziņā līdz 20. martam,
sazinoties  ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītaju Evu Meijeri (tālr. 27324346, e-pasts eva.meijere@pargaujasnovads.lv).


Pašvaldība nodrošinās pārstāvjus, kuri parūpēsies par iekšējo ekspozīciju, tādēļ lūgums uzņēmējiem, kuri vēlas parādīt savu uzņēmumu kopējā novada stendā, līdz 30.aprīlim iesniegt pašvaldībā uzņēmumu raksturojošus reprezentācijas materiālus (produkciju, video, bukletus, brošūras, vizītkartes, aprakstus u.c.).

Izmantojiet iespēju veicināt savu uzņēmumu atpazīstamību Vidzemē un plašākā mērogā!


Eva Meijere,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv