25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Lielstraupes pils ver durvis neparastam pasākumam

Februāra sākumā, kad tikai pamazām sāk atkāpties ziemīgā tumsa, Lielstraupes pils iemirdzēsies krāsās un gaismās. Tiecoties pretim saules atkalatnākšanai, Lielstraupes pilī 5.februārī tiks rīkots neparasts pasākums, kurā tiks svinēta gaismu un krāsu izjūta.  Pasākuma nosaukums ir “Gaidot sauli”, un tā būs mākslas izpratnes stunda ar gaismām, krāsām un kustībām, ko vadīs māksliniece, pedagoģe un izaugsmes trenere Zaiga Putrāma.

5.februāris ir arī Agates vārdadiena, un Agate ir tā meitene, kuras tēlu pirms pāris gadiem tika radījuši Straupes pamatskolas audzēkņi, kopīgi izveidojot krāsojamo grāmatiņu “Agates diena Straupē”. Pasākuma laikā būs neliels Agates cienasts un iespēja gida pavadībā ielūkoties pils iekštelpas.

Plkst. 13 uz nodarbību aicināti Pārgaujas novada skolu audzēkņi, kuriem interesē modernā māksla.

Plkst. 18 māksliniece gaidīs ikvienu interesentu.

Lūgums iepriekš pieteikties dalībai pasākumā pa tālr. 29464946.

Ieeja ar Lielstraupes pils apskates biļetēm (4 un 2 eiro), ko varēs iegādāties uz vietas.