25.01.2022, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
373, pašlaik vēro: 18.

» SākumlapaIzrāde bērniem „NEMO UN DRAUGI NO MADAGASKARAS’’

10. novembrī plkst. 18.30 Straupes tautas namā izrāde bērniem „NEMO UN DRAUGI NO MADAGASKARAS’’

Aicinām Jūs piedalīties krāsainā, jautrā un neiedomājami atraktīvā šovā „Nemo un draugi no Madagaskaras”, kas pirmo reizi viesosies Latvijā. Nepalaidiet garām iespēju satikt savus iemīļotos varoņus dzīvē. Jūs pārsteigs pasakaini tēli no Āfrikas džungļiem un Zemūdens pasaules, kā arī bērniem būs neparasta iespēja novērot un iesaistīties Super ārsta glābšanas operācijā.

Jautra mūzika, burbuļi, lielas piepūšamās bumbas, lieliski un krāsaini kostīmi neatstās vienaldzīgu ne vienu skatītāju. Visa pasākuma laikā smaidu un labu garastāvokli dāvinās liels, piepūšams, 3 metrus garš lācis. Daudz pozitīvu emociju sniegs Nemo un viņa  Zemūdens pasaules draugi,Karalis Lauva un viņa draugi no Madagaskaras, haizivs, bruņurupucis un Super Ārsts, kurš visas izrādes garumā rūpēsies par savu draugu drošību.

Stāsts par Nemo un viņa draugiem no Āfrikas ir maziņiem, vidējiem un prātīgiem lieliem skatītājiem pirmsskolas un skolas sākuma vecumā.

Izrādes ilgums-1h 20 min.

Ieejas maksa bērniem EUR 3.00, pieaugušajiem EUR 4.50


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv