25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Skrējiens apkārt Rozulai

11. novembrī plkst. 12.30 SKRĒJIENS APKĀRT ROZULAI

Reģistrēšanas Rozulas tautas namā no plkst. 11.00 līdz plkst. 12.00.

Arī šogad – nu jau 19. reizi – 11.novembrī, godinot par Latvijas pastāvēšanu savu dzīvību atdevušos kareivjus, aicinām piedalīties skrējienā „ Apkārt Rozulai”.  Šogad izmaiņas tajā, ka skrējiena starts un finišs pie Rozulas tautas nama. Skrējienā katrs atradīs savam vecumam atbilstošu grupu. Mazie zēni un meitenes līdz 3. klasei (ieskaitot) varēs sacensties 1,5 km distancē, 4. un 5. klašu skolēni, seniori un seniores, kā arī visi tie, kam nav svarīga iegūtā vieta, bet ir vēlēšanās būt kopā un veikt distanci (tautas klase) – 3 km distancē, bet pārējie – 6 km distancē.

Sacensību centrā lūdzam ierasties līdz plkst. 12.00, lai savlaicīgi varētu pieteikties, saņemt starta numuru un iesildīties. Straupes un Stalbes skolu skolēniem lūdzam pieteikties pie saviem sporta skolotājiem.

Pēc skrējiena varēs padzerties siltu tēju un iegādāties bulciņas.