18.09.2019, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
361, pašlaik vēro: 40.

Kādas ir Jūsu domas par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu?
Uzskatu, ka gaidāmā reforma nav tendēta uz reģionu attīstību un nav vajadzīga
Reforma ir vajadzīga
Nav viedokļa
» SākumlapaNometne ,,ČETRAS ATSLĒGAS 2019"

 

Izglītojoša un atpūtas nometne Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadu talantīgajiem skolēniem vecumā no 14 līdz 17 gadiem ,,ČETRAS ATSLĒGAS 2019" šogad norit Vecpiebalgas novadā – Dzērbenē.

Tā ir ikgadēja balva vecāko klašu skolēniem, kas nopelnīta ar čaklu un atbildīgu mācību darbu, iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs visa mācību gada garumā. Nometne tiek organizēta ar sadraudzības pašvaldību gādību, lai atbalstītu sava novada talantīgos un mērķtiecīgos skolēnus, veicinātu viņu uzņēmību, mērķtiecību, līdzatbildību un pašiniciatīvu.

Šogad nometnē jaunieši apgūst globālās un personīgās izaugsmes kompetences.  Jaunieši mācās domāt plašāk un dziļāk, apgūst prasmi argumentēt, izteikt spriedumus, pieņemt lēmumus, apgūst prasmi būt līdzatbildīgiem, tolerantiem, sadarboties ar ikvienu jebkurā situācijā. Jauniešiem ik uz soļa tiek veicināta arī izpratne par veselīgu dzīvesveidu un atbildību pašiem pret sevi un vidi, kurā dzīvojam.

Nometnē kopā ar bērniem darbojas skolotāji no Rīgas, Cēsīm, Pārgaujas,  vieslektori – Pauls Irbins, kosmosa eksperts un  Jānis Zariņš, Jauno ģeogrāfu skolas vadītājs un portāla uzdevumi.lv komandas darbinieks.

Pēcpusdienās un vakaros daudz sportiņa – gan tradicionāla, gan netradicionāla, iepazīstot dažādus sporta veidus dažādās valstīs. Daudz pārsteigumu, improvizāciju un jautrību, kas noteikti atklās līdz šim vēl nezināmus talantus.

Nometne ''ČETRAS ATSLĒGAS" tiek organizēta sesto reizi. Iepriekšējos gados tā notikusi Amatas, Līgatnes un Priekuļu, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novados. Nākamgad viesus plānots uzņemt Raunas novadā.

Kopbildē nometnes ,,ČETRAS ATSLĒGAS” dalībnieki un pedagogi pie Dzērbenes muižas pils. 

             

Diāna Briede,
Amatas novada pašvaldības apvienotās izglītības pārvaldes metodiķe© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv