25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Balles Deju plenērs “Pie Raiskuma ezera”

No š.g. 26. līdz 28. jūlijam balles deju klubs”Valmiera” sadarbībā ar Cēsu balles deju klubu “Reveranss”organizē deju un atpūtas plenēru pieaugušajiem. Deju plenēra norises vieta -Raiskuma internātpamatskolā. Deju nodarbībās apgūsim tādas dejas kā lēnais fokstrots, rumba, čarlstons.

Šo trīs dienu laikā notiks ne tikai deju apmācība, bet arī no deju nodarbībām brīvajā laikā plenēra dalībniekiem būs iespēja izbaudīt visus Raiskuma ezera un tā apkārtnes labumus, no blakus esošā kempinga “Apaļkalns” izmantot laivas, katamarānus, kā arī kempings piedāvās uzspēlēt Minigolfu.

Plānota ekskursija ar degustāciju uz tuvējo Raiskuma labuma darītavu. Sīkāka informācija par gaidāmo deju plenēru š. g. 26., 27., 28. jūlijā Raiskumā : www.ballesdejuklubs.lv, tālr. 28341935 un 26347007,  vai e-pastā: ballesdejuklubs@inbox.lv