06.06.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
796, pašlaik vēro: 22.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaBalles Deju plenērs “Pie Raiskuma ezera”

No š.g. 26. līdz 28. jūlijam balles deju klubs”Valmiera” sadarbībā ar Cēsu balles deju klubu “Reveranss”organizē deju un atpūtas plenēru pieaugušajiem. Deju plenēra norises vieta -Raiskuma internātpamatskolā. Deju nodarbībās apgūsim tādas dejas kā lēnais fokstrots, rumba, čarlstons.

Šo trīs dienu laikā notiks ne tikai deju apmācība, bet arī no deju nodarbībām brīvajā laikā plenēra dalībniekiem būs iespēja izbaudīt visus Raiskuma ezera un tā apkārtnes labumus, no blakus esošā kempinga “Apaļkalns” izmantot laivas, katamarānus, kā arī kempings piedāvās uzspēlēt Minigolfu.

Plānota ekskursija ar degustāciju uz tuvējo Raiskuma labuma darītavu. Sīkāka informācija par gaidāmo deju plenēru š. g. 26., 27., 28. jūlijā Raiskumā : www.ballesdejuklubs.lv, tālr. 28341935 un 26347007,  vai e-pastā: ballesdejuklubs@inbox.lv  © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv