19.08.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Saimniekballe
  17. augustā Ungurmuižā notiks Saimniekballe ...
 • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
  Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu atkārtotu (otro) mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.....
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
15, pašlaik vēro: 28.

Vai esat apmierināts/-a ar šīs vasaras laikapstākļiem?
» SākumlapaBalles Deju plenērs “Pie Raiskuma ezera”

No š.g. 26. līdz 28. jūlijam balles deju klubs”Valmiera” sadarbībā ar Cēsu balles deju klubu “Reveranss”organizē deju un atpūtas plenēru pieaugušajiem. Deju plenēra norises vieta -Raiskuma internātpamatskolā. Deju nodarbībās apgūsim tādas dejas kā lēnais fokstrots, rumba, čarlstons.

Šo trīs dienu laikā notiks ne tikai deju apmācība, bet arī no deju nodarbībām brīvajā laikā plenēra dalībniekiem būs iespēja izbaudīt visus Raiskuma ezera un tā apkārtnes labumus, no blakus esošā kempinga “Apaļkalns” izmantot laivas, katamarānus, kā arī kempings piedāvās uzspēlēt Minigolfu.

Plānota ekskursija ar degustāciju uz tuvējo Raiskuma labuma darītavu. Sīkāka informācija par gaidāmo deju plenēru š. g. 26., 27., 28. jūlijā Raiskumā : www.ballesdejuklubs.lv, tālr. 28341935 un 26347007,  vai e-pastā: ballesdejuklubs@inbox.lv  © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv