28.02.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu
    Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
96, pašlaik vēro: 11.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» SākumlapaLatvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai veltīts koncerts kopā ar postfolka grupu "Rikši"

3. maijā plkst. 19.00 Stalbes tautas namā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts svētku koncerts kopā ar postfolkloras grupu “RIKŠI”.

Ieeja bez maksas

Postfolkloras grupa “RIKŠI” nereti tiek dēvēta par vienu no enerģiskākajām muzikālajām apvienībām. Pieci Latgales jaunieši godā ceļ mūsu mantojumu - tautasdziesmu, un iekrāso to sev tuvā un mīļā skanējumā. Akordeons, vijole, mandolīna, basģitāra un bungas savijas kopā ar jauniešu balsīm, un spēcīgi izskan ne tikai latgaliešu, bet arī citu novadu tautas mūzika mūsu dienu skanējumā. Grupas pūrā ir neskaitāmi koncerti, dalība festivālos un 3x3 nometnēs, kā arī sadarbība ar latviešiem svešumā, bet šajā gadā gaidāms “Rikšu” 3 albums.