22.04.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
820, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaĒnu diena Pārgaujas novada pašvaldībā

Šī gada 13. februārī visā Latvijā norisināsies Ēnu diena, kad skolēniem ir iespēja izvēlēties sev interesējošu profesijas pārstāvi un pavadīt ar viņu kopā vienu dienu, redzot profesijas pārstāvja ikdienu, darba pienākumus un specifiku.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šoreiz Pārgaujas novada pašvaldības speciālisti aicina skolēnus pavadīt vienu dienu pašvaldībā, redzēt pašvaldības speciālistu ikdienu, darba pienākumus, tādejādi veicinot skolēnu izpratni par darbu pašvaldībā, speciālistu darba pienākumiem, kā arī pašvaldības funkcijām.

Skolēni Pārgaujas novada pašvaldībā var ēnot:

  • Kultūras pasākumu organizatori un kultūras pasākumu vadītāju;
  • Tūrisma organizatori;
  • Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālisti;
  • Projektu vadītāju;
  • Datorsistēmu tehniķi;
  • Bibliotekāres Raiskuma, Straupes pagastā;
  • Vides aizsardzības inspektoru.

 

Skolēnus, kuri ir ieinteresēti, aicinām pieteikties sev interesējošajai vakancei šeit

Aicinām iepazīties arī ar pieteikšanās kārtību šeit

Līdz 11. februārim pieteikumi tiks izskatīti un skolēni saņems apstiprinājumu, kā arī informāciju no speciālista par plānoto Ēnu dienu.


Informācija:
Iluta Beķere,
Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste
e-pasts: iluta.bekere@pargaujasnovads.lv
tālr. 26368154© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv