24.08.2019, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
    Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu atkārtotu (otro) mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.....
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
761, pašlaik vēro: 38.

Vai esat apmierināts/-a ar šīs vasaras laikapstākļiem?
» SākumlapaPārgaujas novadā unikāla projekta ietvaros viesosies zirgu karavāna

7.septembrī cauri Pārgaujas novadam pa vēsturisko Hanzas tirdzniecības ceļu dosies Vācijas Federatīvās Republikas Brandenburgas pavalsts Brikes pilsētas aukstasiņu zirgu un sporta biedrības “Kaltblut-Sport und Zuchtverein Bruck.e.V” zirgu pajūgu karavāna.

Karavāna braucienu ir uzsākusi 22. jūlijā Brikas pilsētā Vācijā, un, šķērsojot Vāciju, Poliju, Lietuvu, Latviju un Igauniju, oktobra sākumā plāno nonākt galamērķī – Krievijas pilsētā Novgorodā. Zirgi ar pavadoņiem piestāj pilsētās un ciemos, lai priecētu tās iedzīvotājus un simboliski nestu vētījumu par mieru, sadraudzību un brīvību vienotā Eiropā.

Pārgaujas novadā karavāna virzīsies pa A3 autoceļu laikā no pulksten 12 – 15, uz īsu brīdi ap pulksten 12:30 apstājoties Straupes zirgu pastā, kas atrodas tieši vēsturiskā Hanzas tirdzniecības ceļa malā.  Novada iedzīvotāji aicināti piedalīties karavānas sagaidīšanā un rast prieku, tiekoties ar unikālā brauciena dalībniekiem!

 

Rudīte Vasile,
Tūrisma organizatore© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv