22.09.2018, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija par ceļa remontdarbiem posmā Jaunzemi - Vārnēni
    Informējam, ka no 29.08.2018. ir uzsākti ceļa segas izbūves darbi, kuru laikā būs slēgti (darba laikā no 8:00-18:00) atsevišķi ceļa posmi un ceļš nebūs izbraucams ...
  • Pasākums "Skopta un videi draudzīga sēta 2018" noslēdzies ar Saimniekballi
    18. augustā Ungurmuižā notika pasākuma "Sakopta un videi draudzīga sēta" noslēgums. Godināti sakopto sētu saimnieki ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
158, pašlaik vēro: 22.

Vai izbaudījāt silto vasaru?
Jā, beidzot bija īsta vasara!
Nē, bija pārāk karsti.
» SākumlapaPar aktuālajiem grants ceļu pārbūves darbiem

 

Ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu Pārgaujas novadā notiek četru grants ceļu posmu pārbūves darbi. To kopējais garums ir 9.27 km. Aprīļa beigās notika ceļu posmu sagatavošanas darbi pārbūvei, taču jau kādu laiku uz šiem ceļu posmiem jau notiek aktīva darbība:

            Uz autoceļa Čaukas - Ziemeļi (Raiskuma pagasts) pārbūvi 1.04 km garumā veic SIA “8 CBR”, 3,78 km garumā pārbūve tiek veikta arī uz autoceļa Čaukas - Kūdums (Raiskuma pagasts), kura pārbūvi veic SIA “Rubate”. Savukārt uz autoceļa Straupe - Bērzmuiža - Klāmaņi (Straupes pagasts) pārbūves darbus 1.83 km garumā uzticēts veikt SIA “Karjeru Tehnikas noma”. Ceļš Jaunzemi - Vārnēni (Stalbes pagasts) tiek pārbūvēts 2.62 km garumā, darbus veic SIA “Limbažu ceļi”.

            Par saviem līdzekļiem Pārgaujas novada pašvaldība ir atjaunojusi 2,90 km garo ceļa posmu - Mazaiskrogs-Irbēni, kam jau uzliets asfalta segums. Darbus veica SIA “Limbažu ceļi”.         

            Sakarā ar ceļu remontdarbiem periodiski iespējami satiksmes ierobežojumi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām būvdarbu veikšanas laikā un aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atsaucīgiem!

            Informējam, ka no 29.08.2018. posmā Jaunzemi – Vārnēni ir uzsākti ceļa segas izbūves darbi, kuru laikā būs slēgti (darba laikā no 8:00-18:00) ceļa posmi un ceļš nebūs izbraucams. Satiksme pilnībā varētu tikt atjaunota septembra beigās vai oktobra sākumā.

*Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros.


Iluta Beķere,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv