16.02.2019, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
916, pašlaik vēro: 30.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» SākumlapaPasākums “Sakopta un videi draudzīga sēta” noslēgsies ar Saimniekballi

          Arī šogad Pārgaujas novadā tika rīkots ikgadējais pasākums “Sakopta un videi draudzīga sēta”. Tā būtība aizsākusies Raiskumā pirms 18 gadiem, tomēr tagad tas ir ikgadējs pasākums, kas Pārgaujas novadā notika jau devīto reizi. Ar šī pasākuma palīdzību Pārgaujas novada pašvaldība vēlas sekmēt novada teritorijas sakopšanu, veicināt novada iedzīvotāju un uzņēmēju labo gribu ne tikai sakopt savu sētu, bet arī saimniekot videi draudzīgi un energoefektīvi, kā arī celt pašu iedzīvotāju lepnumu un pašapziņu par savu novadu, saliedēt tuvākus un tālākus kaimiņus un protams, palielināt novada atpazīstamību nacionālā mērogā.

            Šogad sētu vērtēšana notika no 25. jūnija līdz 7. augustam. Informējam, ka sētu vērtēšana visos pagastos ir noslēgusies. Vēlamies izcelt, ka vērtēšanas komisijas pārstāvji vērtēšanas laikā neveica fotografēšanu, ja sētas saimnieki nebija mājās, kā arī tad, ja pie iebraucamā ceļa atradās zīmes “Iebraukt aizliegts”, “Privātīpašums” vai “Nikns suns”.

            Pasākums noslēgsies ar “Saimniekballi” 18. augustā “Ungurmuižā”. Sētu vērtēšanas laikā to saimniekiem uz noslēguma pasākumu tika iedoti ielūgumi. To sētu saimniekiem, kuri vērtēšanas laikā nebija mājās un nesatika vērtēšanas komisiju, lūgums ieskatīties savās pastkastītēs – iespējams, ielūgumu uz “Saimniekballi” atradīsiet tur.


*Pasākums notiks brīvdabā, tāpēc lūgums pasākuma apmeklētājus ģērbties atbilstoši laikapstākļiem.        

*Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti organizatora publicitātes vajdzībām.      

Atgādinām, ka uz Saimniekballi iepriekš ir jāpiesakās. Pieteikšanās līdz 10. augustam, zvanot pa tālr.: 64134426, 29465472 vai 29488627© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv