25.01.2022, Otrdiena
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!

Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms

Šī gada 31. martā Pārgaujas novada Stalbes vidusskolā tiek rīkots Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 1. posms-„Spēka stafete”. Sacensību dalībniekiem būs jāveic trīs vingrinājumi - pietupieni ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešana guļus un stieņa raušana. Minētie vingrinājumi izpildāmi plūsmas metodē ar maksimālo atkārtojumu skaitu un noteiktu svara lieluma pēc ķermeņa masas, vecuma un dzimuma kategorijām.

Sacensības organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar ZAS sporta klubu. Dalība sacensībās bezmaksas.

Sacensību galvenais tiesnesis: Haralds Bruņinieks

Sacensību sekretārs: Andris Šalgūns